Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася сорок друга сесія Роменської міської ради п’ятого скликання
03.12.2009

27.11.2009 р. відбулася сорок друга сесія Роменської міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Помаран П.І. У засіданні взяли участь 36 депутатів із 46 обраних. 

На засіданні були присутні: Моісеєнко В.В.,заступник голови обласної ради; Шовкун О.М., депутат обласної ради; експерти проекту ТАСІС; керівники управлінь і відділів виконавчого комітету міської ради. 

Депутати розглянули 39 питань порядку денного. Як завжди, на початку пленарного засідання були заслухані депутатські запити. Цього разу вони надійшли від трьох депутатів. Андрій Жарий підняв питання щодо передачі майна комунальної власності, яке надійшло за програмою ТАСІS та внесення змін до порядку передачі комунального майна в оренду ПП «Еліпс» та його дочірнім підприємствам. В’ячеслав Губарь вніс депутатський запит щодо виділення з бюджету розвитку коштів на фінансування ремонту внутрішнього туалету в ЗОШ №3. А Іван Кавчак підняв питання благоустрою території по вул. Соборній. 

Після розгляду депутатських запитів слово надали Бернару Фролішеру – керівнику проекту ТАСІS, який розповів про підготовлений контракт на використання техніки, яка надійшла в рамках проекту. Депутати зобов’язали директора ПП «Еліпс» протягом місяця укласти контракт і внести його на затвердження на наступну сесію міської ради. 

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2009 року та внесли зміни до бюджету міста на 2009 рік. 

На сесії було заслухано інформацію про хід виконання міської Програми протидії захворюванням на туберкульоз у 2007-2011 роках. Депутати прийняли рішення «Про врегулювання питання торгівлі пивом, алкогольними та тютюновими виробами біля закладів освіти». 

Також було затверджено порядок оформлення документів на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Ромни. 

Депутати розглянули та прийняли рішення по ряду питань врегулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності.


Міська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa