Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Cпівпраця з обласним пересувним позашкільним закладом
03.12.2009

Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю співпрацює з обласним пересувним позашкільним закладом Сумського ОЦПО та РТМ. Система роботи пересувного закладу включає різні види навчально-пізнавальної діяльності як вихованців, так і керівників гурткової роботи, а саме: туристсько-краєзнавчу, еколого-натуралістичну, художньо-естетичну тощо. Велике значення в організації навчально-виховного процесу закладу надається різноманітним організаційним формам проведення занять і виховних заходів, серед яких найбільш ефективними є: навчальні лекції, навчально-практичні заняття, тематичні екскурсії, спортивні, туристські змагання. 

На знімку педагоги обласного пересувного закладу Висоцька Л.В., Пєрєкрьостова О.О. та завідуюча еколого-натуралістичним відділом Кравченко Н.А.

27 листопада 2009 року обласний пересувний позашкільний заклад провів навчально-практичне заняття з керівниками гурткової роботи еколого-натуралістичного відділу на тему «Озеленення навчальних освітніх закладів». 

Працівники обласного центру Пєрєкрьостова Олена Олексіївна та Висоцька Людмила Василівна надали консультацію з питань художнього оформлення квітників міста та ландшафтного дизайну пришкільних територій. 

Зустріч пройшла в досить цікавій формі. Педагоги мали змогу обмінятися досвідом щодо вирощування та догляду за рослинами. 

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa