Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Зустріч влади і бізнесу
04.12.2009

30 листопада 2009 року в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання «круглого столу» по питанню врегулювання відносин між теплопостачальними підприємствами міста та суб’єктами господарювання-споживачами послуг з теплопостачання. 

Участь в засіданні взяли міський голова, керівники відповідних відділів і управлінь виконкому, представники комунального підприємства «Ромникомунтепло», керівники профспілкових і громадських організацій підприємців та приватні підприємці. 

Проведення «круглого столу» було ініційовано профспілкою працівників кооперації та інших форм підприємництва на підставі звернень підприємців. 

Суть порушеної проблеми полягає в тому, що суб’єкти господарювання, які використовують комерційні приміщення в житлових будинках, хочуть відключитися від мережі централізованого опалення в зв’язку з високою платою за теплопостачання, та перейти на індивідуальне опалення, але на сьогодні вирішення цього питання є проблематичним, оскільки згідно діючих нормативних документів такі дозволи не видаються. Роз’яснення з цього питання були надані представниками головного управління міського господарства , управління економіки і теплопостачальних організацій та обговорені можливі шляхи їх розв’язання . 

В своєму виступі міський голова наголосив , що спільно можна розв’язати всі проблеми та знайти компромісні варіанти. Службами виконавчого комітету на протязі тижня будуть опрацьовані всі проблемні питання та шляхи їх вирішення. 

За результатами «круглого столу» міським головою дані доручення відповідним службам та організаціям по вивченню та опрацюванню звернень підприємців. 


Відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa