Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася сорок четверта сесія Роменської міської ради п’ятого скликання
28.12.2009

25.12.2009 р. відбулася сорок четверта сесія Роменської міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Помаран П.І. У засіданні взяли участь 37 депутатів із 46 обраних. 

На засіданні були присутні експерти проекту ТАСІС, керівники управлінь і відділів виконавчого комітету міської ради. 

Депутати розглянули 45 питань порядку денного. На початку пленарного засідання були заслухані депутатські запити. Цього разу вони надійшли від Андрусенка М.А. (з проханням віднайти інше приміщення для розташування редакції газети «Вісті Роменщини»), Яковенка О.Ф. (про правомірність передачі у приватну власність земельної ділянки громадянці Росії), Гори Н.І. (про стан готовності до роботи виборчих дільниць). 

Депутатські запити направлені на розгляд у відповідні служби.
Першим питання порядку денного депутати розглянули внесення змін до бюджету міста на 2009 рік та затвердили Порядок фінансування видатків бюджету міста у 2010 році. 

Потім слово надали Бернару Фролішеру – керівнику проекту ТАСІS. Він запропонував проекти доповнень до договорів між містом Ромни та операторами послуг з водопостачання та водовідведення. Після обговорення депутати затвердили ці доповнення та продовжили термін дії додаткових угод про передачу в оренду техніки та обладнання, наданих проектом ЄС «Сталий територіальний розвиток» між ГУМГ та ДП «Аква-Сервіс» та ДП «Сток-Сервіс» ПП «Еліпс» у відповідності з терміном дії основних договорів оренди основних засобів. 

Після прийняття рішень по ряду питань врегулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності депутати перейшли до розгляду та затвердження програм. Так, було затверджено «Програму зайнятості населення м.Ромни на 2010-2011 роки», «Міську програму приватизації комунального майна на 2010-2011 роки», «Міську цільову соціальну програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
Депутати заслухали інформацію про хід виконання «Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки та Програми будівництва, реконструкції, ремонту та оснащення спортивних споруд міста на період до 2011 року». 

На сесії було затверджено Порядок розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності та Положення про відділ Державного реєстру виборців у новій редакції.
Також депутати затвердили план роботи Роменської міської ради п’ятого скликання на І півріччя 2010 року та план роботи Виконавчого комітету Роменської міської ради на 2010 рік. 

Депутати заслухали звіт тимчасової контрольної комісії з питань контролю за станом використання наданого в оренду майна комунальної власності та встановленими тарифами на водопостачання, водовідведення та вивезення сміття ПП «Еліпс» та його дочірніми підприємствами та прийняли рішення про припинення роботи тимчасової контрольної комісії. Також було розглянуто ряд інших питань, по яким прийнято відповідні рішення.


Начальник відділу
по організації діяльності міської ради 
Л.Г.Сосненко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa