Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Реальна заробітна плата у листопаді 2009 року по Сумській області
06.01.2010

Головне управління статистики у Сумській області інформує

 Реальна заробітна плата у листопаді 2009 року
по Сумській області

Впродовж останніх 12 місяців середня заробітна плата в Сумській області зросла на 8,0%, в той час, як розмір реальної заробітної плати, що характеризує її купівельну спроможність під впливом змін споживчих цін на товари та послуги, відносно листопада 2008 року зменшився на 3,7%.

У 2009 році значно уповільнились темпи зростання номінальної заробітної плати по відношенню до відповідного періоду минулого року (7,6% у січні-листопаді 2009р. проти 35,2% у січні–листопаді 2008р.). Це, а також негативний вплив росту споживчих цін, позначилося на рівні реальної заробітної плати.Так, якщо за 11 місяців 2008р. по відношенню до відповідного періоду минулого року реальна заробітна плата зросла на 9,2%, то за аналогічний період 2009р. зменшилась на 6,3%.

По Україні реальна зарплата порівняно з відповідним періодом минулого року у листопаді 2009 року зменшилась на 5,8%, у січні–листопаді 2009 року – на 10,0%.

Начальник                                                                                                                          Л.І.Олехнович                                               
Довідки за телефоном: 25 72 68

Веб-сайт Головне управління статистики у Сумській області: www.sumystat.sumy.ua

© Головне управління статистики у Сумській області, 2009

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa