Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Змагання з видів спорту серед відділень ДЮСШ, присвячені Новорічним та Різдвяним святам
13.01.2010

Вже стало доброю традицію під час зимових канікул проводити змагання з видів спорту серед вихованців ДЮСШ , присвячені Новорічним та Різдвяним святам.

Так і цього року учні змагались з легкої атлетики, міні-футболу, гімнастики спортивної, шахів, та дзюдо.
Серед вихованців відділення дзюдо у змаганнях з загально-фізичної підготовки 1-е місце виборов Цюх Дмитро, 2-е місце посів Яременко Євген, 3-е місце зайняв Таценко Роман.

Кращими в змаганнях з легкоатлетичного багатоборства були Галак Олена, Ворона Юлія та Павлюченко Альона.

Серед шахістів найсильнішими стали : Лаврик Андрій – 1-е місце, 2-е місце посів Салівон Олександр, 3-е місце - Данилюк Даніїл.

В змагання зі спортивної гімнастики по програмі МС Фуртат Марина зайняла 1 місце; по програмі КМС кращою була Демченко Ліза, 2-е місце зайняла Ковтун Альона; по програмі 1 розряду 1-е місце виборола Каплун Іра, по програмі 2 розряду –Зінченко Таня, по програмі 3-го розряду – Пономаренко Настя, а по програмі 1 юн.розряду первою була Хомяк Настя.

З міні-футболу змагались команди 2000-2001 р.н. та 1997-1998 р.н., які були нагороджені м’ячем та двома комплектами тренувальної форми від спонсорів змагань – Роменського міського осередку громадської організації «Фронт змін» (голова організації Книга В.Ю.) .

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Роменського міськвиконкому.

Настільний теніс

В спортивному залі МРВ УМВСУ 9 січня цього року пройшли змагання з настільного тенісу, присвячені Новорічним та різдвяним святам, в яких взяли участь дорослі та діти нашого міста (25 чол.).
Переможцями змагань стали : 1місце – Татарніков В., 2місце – Гаврась М. , 3 місце- Дмитренко Є.
Успішно виступила учениця ЗОШ № 11 – Дмитренко Дар’я, яка з завзяттям змагалась з дорослими та зайняла 5-е місце.

Громадська організація «Динамо» (голова Усик С.А.) нагородила переможців та призерів змагань цінними подарунками.

Бокс

8-10 січня 2010 року в м.Суми відбувся відкритий Чемпіонат області з боксу. В змаганнях взяли участь команди Сумської, Харківської областей та м.Курськ (Росія), всього 130 учасників.
Наше місто представляли боксери спортклубу «Юність» Роменського коледжу СНАУ : Скиба Дмитро( 81 кг) та Рябчун Денис (67кг)(СЗОШ № 1), які в запеклій боротьбі стали срібними призерами Чемпіонату та були нагороджені Кубком, медалями та грамотами Сумської федерації боксу.
Вітаємо хлопців та їх тренера Дмитренка Богдана з вдалим виступом та дякуємо за надану фінансову підтримку команді для участі в змаганнях Президенту спортклубу «Ромен» Карпенку С.І.