Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

Салатун Сергій Андрійович
Cпортивні новини
21.01.2010

Легка атлетика

В січні 2010 року в м. Суми пройшли змагання на першість області з легкої атлетики. Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ відділу освіти. Вітаємо чемпіонів та призерів цих змагань:
- Мовчан Євген- 400м; 800м - 1 місце
- Кір’ян Альона – 400м; 800м - 2 місце
- Бугрим Дмитро – 1500м; 800м – 3 місце
- Громенко Максим - 400м – 3 місце
- Шеян Олена – 800м – 3 місце

В естафетному бігу 4х200м команда юнаків та команда дівчат посіли почесні другі місця та стали срібними призерами змагань. Команду до змагань готували тренери ДЮСШ відділу освіти Микола та Валентина Савицькі.

Баскетбол

19 січня в спортивному залі ВПУ відбулися фінальні змагання на першість міста з баскетболу (хлопці) в залі 18 спортивних ігор школярів. За 1 місце боротьбу вели команди ЗОШ № 11 та ЗОШ № 10. З рахунком 43:32 перемогу здобула команда ЗОШ № 11. Трете місце виборола команда ЗОШ № 5.

Далі місця розподілились таким чином:
4 місце – ЗОШ № 4
5 місце – ЗОШ № 7
6 місце – ЗОШ № 2
7 місце – СЗОШ № 1
8 місце – ЗОШ № 3

Команда ЗОШ № 11 була нагороджена перехідним Кубком та грамотою відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому, призери – грамотами .

Дуже приємно, що вперше за останні роки команди ЗОШ №№ 10 та № 5 продемонстрували високий рівень підготовки учнів до змагань.

Адміністрація ДЮСШ відділу освіти висловлює щиру подяку директору ВПУ – Коваленку С.П. за
надання спортивної бази для проведення заходу та вчителям фізвихвання Бугриму О.І. (ЗОШ № 11), Юракову Г. (ЗОШ № 10) та Скрипка Д.С. (ЗОШ № 5) за якісну підготовку учнів до змагань .