Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Щодо зменшення об’ємів вивозу рідких нечистот в неканалізованих будинках
25.01.2010

Розпорядженням міського голови від 25.01.2007 №9 “Про заходи щодо зменшення об’ємів вивозу рідких нечистот в неканалізованих будинках” передбачалась дотація населенню в розмірі 10 відсотків від вартості вивозу 1 м3 рідких нечистот в неканалізованих будинках у першому кварталі 2007 року з метою поступового переходу на 100% платежі по тарифу за надані послуги. 

У 2007 році ПП «Еліпс» з міського бюджету було виділено 137,5 тис. грн. на відшкодування витрат на вивезення рідких нечистот. 

ДП «Аква – Сервіс» ПП «Еліпс» була впроваджена програма з кредитуванням мешканців по встановленню індивідуальних квартирних лічильників води з подальшим поверненням коштів підприємству під час здійснення щомісячних платежів за спожиту воду. Такою послугою скористалось до 20 чоловік. 

Працівниками Головного управління міського господарства, ПП «Еліпс» проводились зустрічі з мешканцями неканалізованих будинків на предмет встановлення індивідуальних лічильників води для здійснення обліку води та зменшення кількості каналізаційних стоків. 

ДП «Аква – Сервіс» ПП «Еліпс» було проведено суцільну інвентаризацію приладів обліку води та обладнання квартир в неканалізованих будинках, здійснено відповідне коригування договорів щодо норм споживання води і реальних об’ємів водовідведення. 

Станом на 01.01.2010 року 82% квартир в неканалізованих будинках, з яких спецтехнікою здійснюється вивезення рідких нечистот, обладнані лічильниками води. 

З другого кварталу 2009 року відсутня дотація міського бюджету на вивезення рідких нечистот, 
населення перейшло на 100-відсоткові платежі по тарифу за надані послуги. 

ПП «Еліпс» здійснює вивезення нечистот в об’ємах згідно показників лічильників води та норм водопостачання по будинках. При відсутності зривів графіків вивезення нечистот, витікань їх із септиків (вигрібних ям) не виникає. 

Пропонуємо розпорядження міського голови від 25.01.2007 року №9 «Про заходи щодо зменшення об’ємів вивозу рідких нечистот в неканалізованих будинках» зняти з контролю, як таке, що виконане. 


Начальник Головного
управління міського господарства 
М.Г. Кочерга

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa