Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Спортивні новини
25.01.2010

23 січня 2010 року в спорткомплексі ім..Володимира Окіпного відбувся 3-й традиційний відкритий обласний турнір з боротьби дзюдо, присвячений Новорічним та Різдвяним святам.

Цього року на змагання приїхало більш ніж 160 учасників з м. Суми, смт. Недригайлів , Полтавської, Черкаської областей та м. Ромни.

Зі словами привітання до учасників турніру та гостей звернувся міський голова Павло Помаран, який побажав учасникам вдалого виступу та удосконалення спортивної майстерності.

Як завжди, змагання проходили в напруженій та безкомпромісний боротьбі. Перше командне місце посіла команда Роменської ДЮСШ відділу освіти, 2-е місце посіла команда м.Суми, 3-е місце посіла команда Черкаської області.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Токарь Данило, Агеєнко Семен, Романенко Владислав, Тютюник Владислав, Таценко Роман, Литвиненко Артур, Великов Дмитро, Цюх Дмитро, Свередюк Артур, Шостак Ігор, Динай Русана, Ведмідь Валерія і Ведьмідь Максим.

Начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому Володимир Мельник нагородив переможців та призерів турніру грамотами , медалями та призами відділу.

Всі учасники турніру отримали солодкі призи від спонсорів змагань - генерального директора ТОВ Роменський завод «Продтовари» , депутата обласної ради Саєнка О.І та зам. директора заводу Карпенка С.І.

Турнір з легкої атлетики

В м . Прилуки Чернігівської області 23 січня цього року відбувся легкоатлетичний турнір серед учнів 1997-1998 р.н. та 1999-2000р.н., в якому взяли участь команди мм. Прилуки, Лубни, Пирятин, Гребінка та Ромни. Команду нашого міста представляли учні Роменської ДЮСШ «Талан», які показали високі і результати :