Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 19 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сесія міської ради
01.02.2010

29.01.2010 відбулася сорок п’ята сесія Роменської міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Помаран П.І. 

У засіданні взяли участь 31 депутат із 46 обраних. Депутати розглянули 46 питань порядку денного. 

На початку сесії депутати затвердили перелік підприємств та організацій, яким можуть надаватися пільги по орендній платі комунального майна та умови їх надання. Потім перейшли до питання про встановлення ставок орендної плати дочірнім підприємством «Аква-сервіс», «Сток-сервіс» приватного підприємства «Еліпс». З метою зменшення тарифів з водопостачання та водовідведення депутатам було запропоновано встановити для ДП «Аква-сервіс» та «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» ставку орендної плати за орендовані об’єкти комунального майна в розмірі 0,1% залишкової вартості основних засобів, переданих в оренду. Після довгих дебатів по даному питанню було проведено поіменне голосування, в результаті якого рішення не було прийняте, так як за нього проголосували лише 21 депутат. 

Потім депутати прийняли ряд рішень по питанням земельних відносин та використання майна комунальної власності, затвердили містобудівне обґрунтування, склад комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, а також затвердили перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2010 році. 

Депутати заслухали інформацію та прийняли рішення про хід виконання Міської цільової програми «Соціальна підтримка інвалідів м.Ромни на 2009-2013 роки». 

Також депутати прийняли рішення «Про взяття короткотермінових позичок», «Про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в м.Ромни», «Про затвердження Положення про Роменський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» та інші.Начальник відділу
по організації діяльності міської ради Л.Г.Сосненко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa