Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проведено семінар для підприємців
06.04.2010

В рамках виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва м. Ромни на 2009-2010 роки, відділом стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва управління економіки систематично для представників малого підприємництва організовуються проведення семінарів та тренінгів на актуальні для малого бізнесу теми. 

Так, 24 березня для приватних підприємців та керівників малих підприємств директором Сумського обласного фонду підтримки підприємництва Ричкіною Л. В. був проведений семінар на тему «Мотивація персоналу». В ході семінару розглянуті питання мотивацій найманих працівників, проведення правильного підбору кадрів, наведені актуальні питання для співбесіди з претендентами та практичні приклади оптимальної моделі відносин керівників з підлеглими. 

По закінченні семінару Лілія В’ячеславівна розповіла про роботу обласного фонду підтримки підприємництва та його маркетингового Центру, який надає різні послуги для суб’єктів господарювання, зацікавлених у розширенні ринків збуту власної продукції. Потенційні клієнти можуть користуватися безкоштовними послугами у вигляді професійної консультаційної допомоги в вирішенні питань ведення бізнесу, написання бізнес планів та ін., а також розміщувати інформацію на інформаційно-маркетинговому веб-порталі фонду. 

Про роботу та послуги маркетингового Центру обласного фонду підтримки підприємництва можна дізнатися за телефоном 659-117 (м. Суми) або на сайті www.sofpp.sumy.ua 


Тетяна Головко,начальник відділу стратегії розвитку,
інвестицій та підприємництва управління економіки

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa