Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проведено засідання Координаційної ради
22.04.2010

20 квітня в залі засідань виконавчого комітету проведено засідання Координаційної ради з питань підприємництва, на якому були присутні члени ради та запрошені представники місцевої галузевої ради з питань торгівлі. 

Розглянуто питання роботи Єдиного дозвільного офісу та стан надання дозвільними органами міста дозволів на провадження господарської діяльності. Жваве обговорення викликало питання видачі дозволів на право користування земельними ділянками та питання недієвості рішення сесії міської ради щодо укладення договору суперфіцію. 

За результатами розгляду цього питання запропоновано заслухати на розширеному засіданні Координаційної ради керівника управління Держкомзему в м. Ромни, головного архітектора міста з питань оформлення і видачі дозволів на користування земельними ділянками та винести на розгляд сесії міської ради питання про хід виконання рішення сесії міської ради про укладення договорів суперфіцію. 

Зацікавило присутніх питання відкриття в міському парку відпочинку ім. Т.Г.Шевченка сучасного дитячого ігрового майданчика, обладнання якого відбудеться за рахунок бюджетних коштів, благодійних внесків від підприємств та приватних підприємців, від громадян міста, профспілкових та громадських організацій. На сьогодні профспілкою працівників кооперації та інших форм підприємництва за координації виконавчого комітету розпочата робота по залученню громадськості міста до участі в цій акції. На місці розміщення майданчика виконавчим комітетом організовано проведення робіт по благоустрою та підготовці території для установлення ігрових конструкцій. 

На засіданні також було обговорено роботу місцевої галузевої ради з питань торгівлі та інформацію про зміни в законодавстві, що регулює підприємницьку діяльність. 

Відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa