Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Змагання з видів спорту, присвячені 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
11.05.2010

Змагання з легкої атлетики в залік Спартакіади міста серед
ВНЗ 1-2 рівні акредитації

5 травня 2010 року відбулись змагання з легкої атлетики в залік Спартакіади міста серед ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, присвячені 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні .
1 місце виборола команда Роменського коледжу КНЕУ (2676 оч.), 2 місце зайняла команда Роменського коледжу СНАУ (1840 оч.), 3 місце посіла команда ВПУ (1093 оч.).

Головний суддя змагань Дмитренко С.П.
Команди були нагороджені грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Легкоатлетична естафета по вулицях міста

8-го травня 2010 року о 9.00 від пам’ятника Т.Г.Шевченка стартувала традиційна легкоатлетична естафета по вулицях міста, присвячена 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, в який взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста, ВНЗ 1-2 рівнів акредитації та команда Роменської районної ДЮСШ ( всього 180 учасників ).

Перед початком забігу к учасниках заходу з привітальним словом звернувся ветеран Радянської Армії, воїн – інтернаціоналіст, учасник бойових дій на Кубі – М.А.Гончаров , який побажав юнакам та дівчатам здоров’я та мирного неба над головою.

Місця розподілились таким чином:
Серед ЗОШ 1-2 ступенів 1 місце виборола команда ЗОШ № 8
Серед ЗОШ 1-3 ступенів та ВНЗ 1-2 рівнів акредитації :
1 місце – команда ЗОШ № 11
2 місце - команда Роменського коледжу КНЕУ
3 місце – команда ЗОШ № 4
Команди були нагороджені грошовими призами та грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Змагання з л/атлетики

8-го травня 2010 року о 10.30 на міському стадіоні розпочались змагання з легкої атлетики серед учнів 1998 р.н. та молодших. Юнаки та дівчата змагались з бігу на 60 м та легкоатлетичній естафеті.
В бігу на 60 м серед хлопців 1-е місце посів Нестула Артем (СЗОШ № 2), 2-е місце – Симка Ігор (ЗОШ № 7) , 3-е місце – Колодяжний Антон (ЗОШ № 11) ;
серед дівчат : 1 місце - Цегельник Альона (СЗОШ № 1), 2 –е місце Забудська Поліна , 3-е місце – Куценко Люда (СЗОШ № 1).
В естафеті 1-е місце посіла команда СЗОШ № 2 , 2-е місце зайняла команда ЗОШ № 5, 3-е місце у команди ЗОШ № 7.
Команди та переможці змагань були нагороджені солодкими призами та грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Змагання з настільного тенісу

8-го травня 2010 року в спортивній залі МРВ УМВСУ відбулись міські змагання з настільного тенісу (взяли участь 19 чоловік).

Переможцями та призерами стали :
1 місце – Татарніков Володимир
2 місце – Чумак Петро
3 місце – Дмитренко Едуард
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому.

Змагання з стрітболу

8-го травня 2010 року о 10.30 на міському стадіоні розпочались змагання зі стрітболу , в яких взяли участь команди «Грифон», «Три Стар», «Два Балла», «Мустанги», «Коржики» та «Перцы 04» ( 24 чол.).

1 місце виборола - команда «Перцы 04», 2 місце посіла команда «Два Балла» , 3 місце – команда «Коржики».

Судья соревнований Олександр Пілюгин .

Команда-переможець нагороджена грамотою відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому.

Бліц - турнір з шахів

9-го травня 2010 року в шаховому клубі спорткомплексу ім. В.Окіпного пройшов бліц- турнір з шахів, присвячений 65-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. В турнірі взяло участь 15 шахістів міста.

Переможцем бліц – турніру став Олександр Ярошенко, 2-е місце посів Олександр Меркулов , 3 –е місце виборов Анатолій Вертій .

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому.

12-й традиційний турнір з боротьби дзюдо „Кубок Перемоги”

8 травня 2010 року в спорткомплексі ім. В.Окіпного відбувся 12-й традиційний турнір з боротьби дзюдо „Кубок Перемоги”.

За звання Чемпіона турніру боролись команди м. Суми, м.Лохвиця, смт. Недригайлів та м. Ромни ( близько 140 учасників).

Учасників змагань, членів команд та присутніх на урочистому відкритті турніру привітали міській голова Павло Помаран та ветеран Радянської Армії, воїн – інтернаціоналіст – Микола Гончаров .

Командні місця розподілились таким чином :
1 місце - посіла команда м. Ромни (тренери Олександр Богуш та Сергій Ковальчук)
2 місце - посіла команда м.Суми
3 місце - посіла команда смт.Недригайлів

Успішно виступили представники команди нашого міста. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали : Валерія Ведмідь, Максим Ведмідь, Віталій Петренко , Олег Журавель (СЗОШ№ 1), Антон Агєєнко ,Євген Притика, Євген Колесник, Денис Горобець, Тарас Шишко , Дмитро Юрко (СЗОШ № 2), Владислав Курило (ЗОШ № 4), Артур Литвиненко , Артем Окіпний, Єгор Бабута (ЗОШ № 5), Русана Джинай, Антон Клейнос, Валентин Легуша (ЗОШ № 7), Дмитро Цюх (ЗОШ №8), Даніїл Токарь (ЗОШ №10).

Переможці нагороджені Кубками турніру, грамотами, медалями та солодкими призами .
Відділ з питань фізичної культури і спорту Роменського міськвиконкому , тренери з боротьби дзюдо дякують за надану допомогу спонсорам турніру : Генеральному директору заводу ТОВ «Роменський звод продтоварів» Олександру Саєнку, Голові федерації єдиноборств м.Ромни Сергію Карпенку, заступнику голови правління ЗАТ «Роменська Гардино-тюлева фабрика» Ігорю Лакизі , депутату міської ради В’ячеславу Губарю та Приватному підприємцю Сергію Роєнко.