Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Програма «Українська ініціатива»
19.05.2010

Законом України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» передбачені кошти на реалізацію програми «Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва», яка набула назви «Українська ініціатива». 

Сумська регіональна робоча група міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва проводить відбір підприємців та представників підприємств для 10-місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у вищих навчальних закладах України з отриманням диплому спеціаліста за напрямами «Менеджмент» і «Економіка і підприємництво» за рахунок коштів державного бюджету . Витрати на переїзд, проживання в гуртожитках та харчування покривається учасниками перепідготовки. 

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, що мають вищу неекономічну освіту та стаж роботи на управлінських посадах не менше 1 року. 

Для участі в відборі претендентам необхідно подати до управління розвитку підприємництва головного управління економіки Сумської облдержадміністрації відповідні документи: заяву, 2 копії диплому про вищу освіту, 2 копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації (за наявності), 2 копії паспорту, 2 копії трудової книжки та заповнити в управлінні анкети. 

Адреса управління розвитку підприємництва головного управління економіки ОДА : площа Незалежності,2, м. Суми, 40030 (7-й поверх, кімнати 130,138)
Телефони для довідок: м. Суми – (0542)62-08-47, 62-08-43, м. Ромни – 2-26-68.

Управління економіки міськвиконкому

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa