Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Корпусу Миру США у місті Ромни
23.06.2010

У четвер 17 червня 2010 року о 12:00 годині Джеймс Петтіт, Заступник Голови Місії Посольства США в Україні привів до присяги 72 нових добровольців Корпусу Миру США в Україні. Урочиста церемонія відбулася у приміщенні Інституту післядипломної освіти у м. Київ. 

Нові добровольці дали обіцянку служити зміцненню поваги та дружби між людьми різних національностей та культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в усіх регіонах України. Доброволець Корпусу Миру США в Україні. Джон Ван Гаврі серед групи нових добровольців. Він буде працювати у Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Добровольці Проекту розвитку громад будуть співпрацювати з недержавними організаціями, щоб сприяти економічному і соціальному розвитку малих громад. Вони також будуть викладати основи підприємництва та економічні дисципліни у навчальних закладах. Добровольці Проекту молодіжного розвитку працюватимуть у середніх школах, технічних коледжах, відділах у справах сім’ї, молоді та спорту та молодіжних організаціях у малих містах та селах, щоб пропагувати здоровий спосіб життя, громадську активність, екологічну обізнаність, а також розвивати комп’ютерну грамотність та навички з підприємницької діяльності.

Корпус Миру в Україні було засновано в травні 1992 року у відповідності з двосторонньою Угодою, підписаною президентом України Леонідом Кравчуком та президентом США Джорджем Бушем. Програма Корпусу Миру в Україні включає викладання англійської мови, розвиток практичних навичок для молоді та навичок менеджменту з метою підтримки цілей, проголошених Урядом України: вступу України до світової економічної спільноти та інтеграції у глобальний світ. Корпус Миру в Україні є найбільшою програмою з понад 70 програм організації у всьому світі. 

З 1992 року понад 1800 добровольців Корпусу Миру працювали в понад 1000 українських громадах вчителями, консультантами з менеджменту, захисниками довкілля та спеціалістами з розвитку молоді. Добровольці ведуть велику кількість проектів в українських громадах, які включають громадянську освіту, надають інформацію про здоровий спосіб життя та профілактику ВІЛ/СНІДу, тренінги з лідерства для молоді, та розвитку громад, створення бібліотек та ресурсних центрів для вчителів та посилення менеджменту, організацію літніх таборів відпочинку для молоді, мовних курсів для дорослих, а також курсів підвищення кваліфікації для вчителів.

Корпус Миру фінансується за рахунок коштів американських платників податків. Організація сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей та культур. Протягом чотирьох десятиліть Корпус Миру працює в понад 120 країнах. В Україні Корпус Миру працює у трьох напрямках: викладання англійської мови як іноземної, економічний розвиток громад та розвиток молоді. 


Роменський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa