Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Про стан роботи зі зверненнями громадян у виконкомі за І півріччя 2010 року
19.07.2010

За І півріччя 2010 року до виконкому міської ради надійшло 590 звернень (за аналогічний період минулого року – 497), з них 516 письмових (у 2009 році – 445), та 74 на особистому прийомі (у 2009 році – 34), 59 колективних звернень (у 2009 році – 59). З початку року 177 звернень, які надійшли до виконавчого комітету Роменської міської ради вирішено позитивно (30% від усіх звернень), у зв’язку з неможливістю позитивного вирішення питання відмовлено 3 заявникам, надані роз’яснення на 336 звернень. 

Від пільгової категорії населення за І півріччя 2010 року надійшло 129 звернень, з них: 13 – від інвалідів Великої Вітчизняної війни, 110 – від пенсіонерів, 52 – від інвалідів праці, дитинства, загального захворювання, 22 – від учасників війни, 5 – від ветеранів праці, 7 – від учасників бойових дій. 

За І півріччя 2010 року громадяни у своїх зверненнях порушили 629 питань, з них найбільше:
- комунального господарства – 173 (за аналогічний період минулого року 164, вирішено позитивно 28;
- житлових питань – 106 (у 2009 році – 88), вирішено позитивно 27;
- земельних питань – 107 ( у 2009 році – 89), вирішено позитивно 8;
- соціального захисту – 94 (у 2009 році – 74), вирішено позитивно 56. 

З питань комунального господарства позитивно вирішено 28 звернень громадян або 16,18% всіх звернень з даних питань. Вирішено позитивно 27 звернень громадян із житлових питань (або 25,07% від всіх заяв, що надійшли з даного питання). З питань соціального захисту населення вирішено позитивно 56 звернень або 59,57% від всіх заяв, які надійшли з даного питання (надана матеріальна допомога з міського бюджету за рішенням виконкому, чи призначено різні види субсидій). Із питань земельних відносин позитивно вирішено 8 звернень громадян (7,47%). 3 14 звернень, в яких порушуються питання роботи громадського транспорту та забезпечення зв’язку, 5 вирішено позитивно. 

З питань сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту вирішено позитивно 33 звернень (70,21%). З питань економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва вирішено позитивно 5 звернень (13,51%). Таким чином, близько 30% звернень, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, вирішено на користь заявників. 

Рішенням виконкому від 16.12.2009 № 337 затверджено графік прийому громадян з особистих питань міським головою та заступниками міського голови, графік виїзних прийомів громадян, графік проведення «гарячих» телефонних ліній керівництвом виконкому міської ради. Графіки прийомів громадян з особистих питань керівництвом виконкому знаходяться на інформаційному стенді у виконавчому комітеті Роменської міської ради, на інформаційному стенді у відділі інформаційних та адміністративних послуг та на веб-сайті виконкому. Наприкінці кожного місяця у міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» друкується графік прийому громадян з особистих питань керівництвом виконкому на наступний місяць. Щосуботи у міськрайонній газеті друкується уточнений графік прийому громадян керівництвом виконкому на наступний тиждень. 

Особисті прийоми громадян міським головою проводяться у другу та четверту середу кожного місяця. З початку року на прийом до міського голови звернулося 63 мешканці міста (за аналогічний період минулого року – 34). Близько 15% питань вирішується безпосередньо під час проведення прийому міським головою. Так, були надані роз’яснення з житлових питань, благоустрою міста та інш. Заступники міського голови прийом громадян з особистих питань проводять щотижня у своїх кабінетах згідно графіка, у якому передбачено прийом громадян у позаробочий час (до 18.00 год.). За І півріччя 2010 року до заступників міського голови на особистий прийом звернулося 11 громадян (у минулому році – 18). 

За І півріччя 2010 року проведено 6 засідань консультативного пункту для надання безоплатних консультативно-правових послуг населенню при виконавчому комітеті Роменської міської ради, на яких прийнято 10 мешканців міста з наступних питань: Порядок приватизації земельних ділянок, Порядок надання позову до суду, Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, Порядок укладення договору оренди майна, Про плату за землю, Про оренду землі, Позбавлення права на користування житлом. Усім заявникам надані кваліфіковані роз’яснення та консультації згідно порушених питань.
На інформаційних стендах у відділі інформаційних та адміністративних послуг розміщені зразки заяв та витяги з нормативних актів щодо роботи зі зверненнями громадян.


Відділ інформаційних та адміністративних послуг

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa