Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Нас об’єднує «Сузір’я»
22.07.2010

З метою виховання патріотично свідомого майбутнього покоління, виявлення потенційних лідерів в учнівському середовищі, залучення учнівської молоді до процесу реалізації державної молодіжної політики, створення умов для формування традицій здорового способу життя молоді, проведення профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, а також з метою відбору учнів-старшокласників з числа переможців конкурсу на відпочинок та оздоровлення в пересувних таборах наметового типу (далі - ПТНТ) влітку 2010 року, комунальною установою Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму» було оголошено конкурс на кращу організацію процесу патріотичного виховання, учнівського самоврядування, розвитку лідерських якостей та залучення учнівської молоді до процесу реалізації державної молодіжної політики. 


Відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Роменської міської ради забезпечено участь у вище згаданому конкурсі загальноосвітніх шкіл міста. Так, на розгляд конкурсної комісії від нашого міста надійшло одинадцять проектів. Призові місця вибороли команди СЗОШ №1, СЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ «№7, ЗОШ №8, ЗОШ №9, ЗОШ №10 

Участь у проектній роботі учнів старших класів дала їм можливість відпочивати у пересувних таборах наметового типу «Сузір’я – 1», «Сузір’я – 2», які діють на території нашої області.
На сьогоднішній день, в пересувних таборах вже відпочило 24 особи.
(фото)
Основні завдання проведення змін в ПТНТ є:
- виховання у молодих людей почуття патріотизму та лідерських якостей, толерантності;
- популяризація здорового способу життя серед дітей старшого шкільного віку;
- набуття навичок організації процесу учнівського самоврядування в розрізі загальнодержавного процесу реалізації молодіжної політики. 


Начальник відділу у справах сім’ї 
та молоді О.О. Кревсун

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa