Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: На захисті спокою громадян
14.09.2010

В період з 25 по 27 серпня 2010 р. згідно розпорядження заступника голови облдержадміністрації Деркача М.А. управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації сумісно з Головним управлінням МНС України в області проведено командно-штабне навчання з органами місцевого самоврядування м. Ромни під керівництвом начальника цивільної оборони м. Ромни – міського голови Помарана Павла Івановича та під керівництвом райдержадміністрації Роменського району на тему ”Дії органів управління при ліквідації наслідків стихійного лиха, аварій на підприємствах, та при локалізації осередків особливо небезпечних інфекцій ”. Метою навчань була перевірка стану готовності сил і засобів цивільної оборони міста до дій в надзвичайних ситуаціях. 

Практичне відпрацювання питань ліквідації наслідків стихійного лиха було проведено як в місті так і в районі для чого залучалися формування служби енергетики, оповіщення та зв’язку, медичної служби, охорони громадського порядку, комунальні бригади. В ході практичних дій виконаний великий обсяг робіт щодо реального поліпшення стану довкілля, недопущення захаращеності територій, попередження аварійних ситуацій на системах життєзабезпечення. В ході проведення аварійно-відновлювальних робіт на електромережах було реально здійснено очистку ліній електропередач , проводилось вирівнювання електроопор в місцях проведення навчань , проведено капітальний ремонт КТП № 37 . Для відновлення зв’язку з населеними пунктами було задіяно аварійно-відновлювальні групи ЦТП-13. Досить плідно попрацювали аварійні ланки ДП «Аква-сервіс». 

Проведено практичні заходи з локалізації і ліквідації умовного осередку холери в гуртожитку коледжу Сумського національного аграрного університету. Практично відпрацьовано виявлення та госпіталізація хворих на холеру. Професійно діяв медичний персонал Роменської ЦРЛ з питань надання медичної допомоги (гол. лікар Гунькова В.В.). Також слід відмітити чітку організацію роботи в осередку захворювання працівників Роменської РайСЕС ( в.о.керівника Татенко А.С. ).
Всі працівники залучених до навчань структур показали глибокі знання своєї справи, високу професійну підготовку.
 
Слід відзначити вміле керівництво залученими підрозділами начальника ЦО Роменського УЕГГ - начальника Роменського УЕГГ Сидоренка М. П., заступника начальника ЦО Роменського УЕГГ-інженера з охорони праці Тарасенко П. П. , в.о. начальника Роменського РВ МНС Рогіз С.О. , начальника Роменського РЕМ Постола В.В. При підведенні підсумків навчань представниками обласної державної адміністрації було відмічено високу організуючу роль в підготовці сил і засобів цивільної оборони м. Ромни та проведення навчань з боку начальника цивільної оборони м. Ромни – міського голови Помарана Павла Івановича, та начальника штабу цивільної оборони Кишуна В.І. 


Головний спеціаліст відділу з НС, ЦЗН, ВМП та зв’язків
з правоохоронними органами виконавчого комітету
Роменської міської ради А.В. Книга


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa