Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

Салатун Сергій Андрійович
Спортзаходи, присвячені Дню міста Ромни
22.09.2010

18 вересня 2010 року відбулись спортивні заходи, які проходили в межах святкування Дня міста.
Об 11.00 год. у спорткомплексі ім. В.Окіпного розпочались ігри чемпіонату області з футболу серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги. Змагались юнаки 1997 року народження ( команди м. Ромни - м. Суми) та юнаки 1995 року народження ( команди м.Ромни – м. Лебедин).
О 15.00 год. відбулась календарна гра першості області з футболу.

В шаховому клубі спорткомплексу пройшов бліц-турнір з шахів. Переможцем турніру став Олександр Дилик, 2-е місце посів Сергій Подрєз, 3-е місце зайняв Олександр Ярошенко. На спортмайданчику ЗОШ № 3 пройшли змагання з перетягування канату та армреслінгу, в яких взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та ВНЗ 1-2- рівнів акредитації. В змаганнях з перетягування канату переможцем стала команда ЗОШ № 11, команда школи-інтернату посіла 2-е місце , а команда СЗОШ № 1 виборола 3-е місце.

Серед команд вищих навчальних закладів 1-е місце посіла команда Роменського коледжу СНАУ.
В армреслінгу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста 1-е місце посів Євген Терещенко , 2-е місце – Олег Лут ( обидва ЗОШ № 3), 3-е місце посів Антон Лапко (СЗОШ № 1).

Серед студентів ВНЗ 1-2- рівнів акредитації переможцем став Сергій Мосензов (Роменський коледж СНАУ) , друге місце зайняв Анатолій Голуб, а Павло Кулик посів третє місце ( обидва ВПУ) .
Переможці та призери змагань отримали грамоти відділу з питань фізичної культури і спорту Роменського міськвиконкому та цінні призи.

Також цього дня в парку КіВ ім. Т.Шевченка відбулись показові виступи спортсменів з різноманітних видів спорту, а саме: боротьба дзюдо, бокс, кіокушин-карате, гімнастика спортивна та джиу-джитсу.
Дякуємо тренерам Т.Момоток, О.Богуш, С.Магомедову, Я.Демич, Б.Дмитренко та їх вихованцям за яскраві показові виступи.