Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У Ромнах відбулося засідання за «круглим столом» на тему:«Міжнародні європейські інституції та їх вклад у життя кожного громадянина»
19.10.2010

Підсумовуючим заходом Європейського тижня місцевої демократії стало засідання за
«круглим столом» на тему: «Міжнародні європейські інституції та їх вклад у життя
кожного громадянина», в якому взали участь: міський голова, заступники міського голови,
начальники управлінь, відділів, служб виконкому, представники молодіжних громадських організацій: «Учнівська Демократична Республіка» (на базі СЗОШ №1), євроклуб ( на базі СЗОШ 32), «Учнівська Президентська Республіка «Сузір’я» (на базі ЗОШ №4,) «Учнівська Президентська Республіка «Сузір’я» (на базі ЗОШ №4) , всі інші учнівські республіки, а також представники від шкіл, засоби масової інформації. 


З вступним словом до присутніх звернувся міський голова Помаран П.І. який зазначив, що окрема увага має приділятися проведенню зазначених заходів для молоді в школах і вищих навчальних закладах. Наголосив про необхідність з наймолодшого віку отримувати повну інформацію щодо основ місцевої демократії, управління, та євроінтеграції, що сприятиме підвищенню залученості молоді до вирішення питань громад. 


Також Павло Іванович відповів на запитання . Молодь цікавилась: « Чи продовжиться реконструкція парку культури і відпочинку?», « Чи підтримує міський голова заборону тютюнопаління в громадських місьцях?» « Чи буде в місті відкриватися безалкогольні кафе?» та інші. Міський голова запевнив, що продовжить реконструкцію міського парку, навіть поділився задумкою , щодо «містка закоханих»; сказав що підтримує здоровий спосіб життя і признався, що сам кинув палити після того як довго палив; безалкогольні кафе ідея хороша, але чомусь підприємців цікавить тільки власний прибуток, і слід вивчити попит населення в цьому напрямку. 


З презентацією «Євроквест: «Зоряне сяйво країн Європи»»,виступили члени євро клубу Степаненко Вікторія, 10кл. СЗОШ № 2 та інші. Презентація була англійською та французькою мовами. Вернісаж творів «Яким я бачу рідне місто Ромни» представляли Корнух Вікторія , 5-А кл. СЗОШ №1 та Костюченко Володимир , 9 кл. ЗОШ №3. 

Гречаник Марина, 10 кл. СЗОШ № 1 виступила з презентацією «Демократія починається зі школи», яка розпоріла про те як здійснюється виборчий процес в їх «Учнівській Демократичній Республіці».
Потім пройшло обговорення: «Як здійснюються принципи місцевого самоврядування в інших школах?» Лідери молодіжних республік ділилися досвідом місцевого самоврядування. 

Заключне слово мав Книга В.Ю., заступник міського голови, який зазначив важливість проведення самоврядування в навчальних закладах і участь у прийнятті рішень міською громадою. 


Людмила Тимошенко,
 начальник відділу з питань
внутрішньої політики, планування та кадрового
забезпечення.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa