Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Скоро вибори...
20.10.2010

А саме , 31 жовтня 2010 року вибори депутатів до місцевих рад усіх рівнів та сільських, селищних, міських голів. 

17 жовтня 2010 року Територіальна виборча комісія передала до дільничних виборчих комісій, виготовлені відділом ведення Державного реєстру виборців, попередні списки виборців для кожної звичайної виборчої дільниці, де кожен виборець може прийти і перевірити свої персональні дані.
Виявивши неточності у попередніх списках, кожен виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про усунення виявлених неточностей. 

Крім цього, необхідно наголосити, що під час проведення виборів Президента України 2010 року, виборці відповідно до законодавства, мали право змінювати свою виборчу адресу незалежно від реєстрації їх місця проживання. При проведенні виборів депутатів до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів таке правило не діятиме, і виборець матиме змогу провести голосування виключно за місцем своєї реєстрації (прописки). Тому прохання до виборців, які за різних причин голосували за місцем свого фактичного перебування і шляхом звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців змінювали свою виборчу адресу, звернутися до відділу ведення Реєстру маючи при собі паспорт (тимчасове посвідчення громадянина України). 

В першу чергу, до відділів ведення Державного реєстру виборців необхідно звернутись громадянам, які голосуватимуть вперше та громадянам, які після останніх виборів змінювали свої ідентифікаційні дані та місце реєстрації. Крім того, перевірити свої дані у списках виборців необхідно тим особам, які в силу різних обставин, не голосували з 2007 року, але мають бажання проголосувати на чергових місцевих виборах цього року. Городянам, які ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС, які проходили строкову військову службу та звільнились після виборів Президента України, а також тим, хто звільнився з установ виконання покарань після 07 лютого 2010 року, також необхідно перевірити на достовірність своїх персональних даних у Реєстрі виборців. 

В зв’язку з тим, що у відповідності до Закону усі заяви від виборців, подані пізніше як за три дні до виборів залишаться без розгляду, ми просимо заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців або на виборчу дільницю для уточнення та перевірки своїх персональних даних. Звертаємо вашу увагу на те, що внесено багато змін у межі та місце розташування виборчих дільниць міста. Тому отримавши запрошення на вибори від виборчої дільниці слід звернути увагу на адресу, за якою ви можете здійснити своє волевиявлення. 

У разі особистого звернення при собі необхідно мати паспорт громадянина України. 

Відділ ведення державного реєстру виборців знаходиться за адресою:
м.Ромни, бульв. Шевченка, 65
Довідки за за телефонами 2-10-62 ; 2-20-14 .

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців В.В.Спичка

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa