Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ТАСІС у Ромнах фінішував
21.10.2010

19 жовтня у м. Ромни для участі у семінарі, присвяченому конкретним результатам діяльності проекту «Сталий Місцевий Розвиток в Україні» програми ТАСІС, що фінансується ЄС, прибув керівник Операційної Секції II Представництва Європейського Союзу в Україні пан Хосе ЛЕОН ЛОРА та голова Сумської облдержадміністрації пан Юрій ЧМИРЬ. 

Пан ЛЕОН ЛОРА привітав учасників семінару та виступив з доповіддю про програму технічної і фінансової допомоги Україні з боку Євросоюзу.

Проект відбувався у чотирьох пілотних територіях міста Прилуки, Ізюм, Ромни та Свердловськ, а також у прилеглих до них районах. Голови чотирьох міст та районних рад, представники обласних та райдержадміністрацій, керівники та фахівці комунальних підприємств разом з Європейськими експертами та представниками трьох українських міністерств зібрались на фінальний семінар проекту, щоб поділитись досвідом, успіхами та проблемами на шляху сталого місцевого розвитку та підвести підсумки впровадження проекту.

В доповідях усіх українських учасників висловлена подяка Євросоюзу, Європейській Комісії та проекту за величезний внесок у розвиток їх територій завдяки передачі ціннішого досвіду експертів, методичних та інформаційних матеріалів, а також гранту на суму 10,5 млн. евро. 

Устаткування, закуплене за рахунок європейського гранту, послужить технічній модернізації та оптимізації функціонування системи муніципального управління та підприємств комунальної сфери, покращенню життєво важливих послуг населенню.

На семінарі представники пілотних територій доповіли про результати встановлення нової техніки та ефект від її застосування та від нових методів роботи.

За словами керівника проекту Бернара Фролішера найголовнішим результатом діяльності проекту має стати не надбання нового обладнання, а зміна менталітету та методів роботи і справжнє реформування та модернізація організації мерій та всієї сфери комунальних послуг, а також взаємовідносин органів місцевого самоврядування з підприємствами, що надають послуги. 

Населення також має змінити свій погляд та свої звички відносно послуг, та зрозуміти, що воно є не тільки користувачем, а також єдиним обов'язковим фінансовим утримувачем комунальних підприємств, що відображується у тарифі, і при цьому має поводитись як власник, що повинен дбати про якість та сталість надання послуг та схоронність комунального майна. 


Роменський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa