Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Слово про колегу
27.10.2010

35 років впевнено прокладає шлях в царині бібліотечної справи директор міської централізованої бібліотечної системи Рослова Ніна Миколаївна. Після закінчення школи у 1975 р. питання про фах вирішила швидко – обрала професію бібліотекаря. Її діяльність від моменту здобуття вищої освіти і донині пов’язана з бібліотечним життям, в якому формувалась її особистість як бібліотечного працівника. 

Вся фахова діяльність Ніни Миколаївни пов’язана з однією установою – спочатку районною бібліотекою, а після реорганізації – з міською центральною бібліотекою. Директор ініціює творчі зв’язки з видатними письменниками-земляками: О. Шугаєм, Д. Кулиняком, О. Ющенком, які неодноразово приїздили до нашого міста, передаючи до бібліотеки матеріал краєзнавчого характеру. 

Нелегко сьогодні керувати бібліотечним господарством, яке розташоване у 5-ти приміщеннях у різних кінцях міста. Але саме ділові якості Ніни Миколаївни дають можливість налагодити партнерські відносини з наявними та потенційними друзями бібліотеки. 

Хочеться побажати директору МЦБС подальшого творчого злету, професійного зростання, небайдужості, міцного здоров’я, подальшої плідної праці. Попереду втілення багатьох задумів, які сприятимуть оновленню та створенню іміджу бібліотеки, а також вдосконаленню її діяльності.


Тетяна Баляба 
Начальник відділу культури

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa