Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
9-й Міжнародний промисловий форум - 2010 відбудеться в Києві
10.11.2010

З 23 по 26 листопада ц. р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбудеться 9-й Міжнародний промисловий форум-2010 (павільйони №2, №3, входи з боків ст. м. «Лівобережна» та ріки Дніпро). 

Міжнародний промисловий форум, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудівної галузі, проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1868-р від 22.09.10 у складі спеціалізованих виставок: 

*Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент) *УкрМашТех (технології, обладнання для машинобудування)
*УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)
*УкрПластТех (технології, обладнання для виробництва та переробки пластмас) *Гідравліка. Пневматика * Підшипники
*УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва) *Підйомно-транспортне, складське обладнання
*3разки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)
*Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони) *УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання)
*Субконтракти (пошук партнерів для розміщення замовлень на виробництві) 

Організатори форуму - Міністерство промислової політики України, TOB „Міжнародний виставковий центр" за підтримки Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничо го нагляду. 

Свою участь у IX Міжнародному промисловому форумі підтвердили майже 350 підприємств з 29 країн світу, які представлять новітню продукцію для переозброєння виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі. Під час форуму традиційно відбудуться тематичні конференції та семінари' з актуальних питань розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, підвищення якості продукції, що виробляється, та з питань безпеки на промислових підприємствах.

Запрошуємо Вас відвідати Міжнародний промисловий форум та ознайомитися з експозиціями за тематичними розділами..

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa