Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Навчання в інституті підприємництва Cisco Сумського державного університету
15.11.2010

З метою підвищення освітнього рівня та більш глибокого вивчення основ підприємництва Сумський державний університет на основі сучасних освітніх програм і прогресивних телекомунікаційних технологій проводить в інституті підприємництва Cisco навчання з курсу «Заснування бізнесу» для підприємців та осіб, які хочуть започаткувати власний бізнес. 

Зазначений курс спеціально розроблений для того, щоб допомогти в розвитку малого і середнього бізнесу та є практичним, комплексним бізнес-курсом на основі Інтернету. Курс використовує змішаний навчальний підхід, який включає інструктаж викладача, командну роботу, електронне навчання та індивідуальні проекти. 

Зміст курсу включає 15 модулів (1 – оцінка потенціалу бізнесу, 2 – бізнес-план, 3 – інформаційно-комунікаційні технології, 4 – організація бізнесу, 5 – ліцензії, дозволи, 6 – страхування, 7 – розташування і лізинг, 8 – бухгалтерія та грошовий обіг, 9 – як фінансувати ваш бізнес, 10 – електронна комерція, 11 – придбання бізнесу або франшизи, 12 – набір персоналу, 13 – відкриття та маркетинг, 14 – розширення та вирішення проблем, 15 – міжнародна торгівля). 

Базовий обсяг курсу складає 52 години. 

Термін навчання – 2 місяці. Початок навчання – з дня набору групи.
Форма навчання – очна і дистанційна.
Вартість навчання – 750 гривень.
Навчання проводять досвідчені бізнес-партнери та представники бізнесу.
По закінченню вивчення курсу слухачі захищають підготовлені бізнес-плани і отримують сертифікат інституту підприємництва Cisco.
Адреса інституту:
м. Суми, вул. Римського-Корсакова,2, СумДУ, центральний корпус, кімната Ц-307, телефон/факс (0542)33-30-98, моб. 0506234484, e-mail: cisco_sumdu@ mail.ru 


Відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку
управління економічного розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa