Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Про впровадження системи електронної звітності в органах державної статистики
22.11.2010

 Згідно Наказу Державного комітету статистики України №261 від 08.07.2010р. та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2007р. №653-р "Про затвердження плану заходів з виконання завдань, передбачених Законом України "Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки" органи статистики проводять роз'яснювальну роботу з респондентами щодо організації та порядку подання електронної звітності до органів державної статистики. 

Подання звітності у такий спосіб відбувається автоматично за допомогою програмного забезпечення Бест-Звіт. При цьому дані проходять автоматичний арифметичний та логічний контролі. Акредитованим центром сертифікації ключів, з яким Держкомстат співпрацює для подання звітності із застосуванням електронного цифрового підпису є ТОВ "Український сертифікаційний центр" (www.ukrcc.com). 

Перелік форм звітності, які можуть подаватися респондентами в електронній формі, оприлюднений на офіційному сайті Державного комітету статистики України (www.ukrstat.gov.ua) та сайті Головного управління статистики у Сумській області (www.sumy.ukrstat.gov.ua) у розділі "Електронна звітність".
Звертаємо Вашу увагу, що подання електронної звітності у значній мірі спрощує для респондента процес надання статистичної звітності до органів державної статистики.
Отже радимо вже зараз розпочати роботу по впровадженню системи електронної звітності та надалі надавати звіти в органи державної статистики через електронний зв'язок.


Управління статистики у Роменському районі

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa