Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Житлові субсидії в Сумській області у жовтні 2010 року
22.11.2010

За повідомленням Головного управління статистики в Сумській області, у січні–жовтні 2010р. 45 тис. сімей Сумської області призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 3987 тис. грн., це майже на рівні аналогічних показників 2009р. 

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні 2010р. на одну сім’ю становив 88 грн., це на 21% менше, ніж в жовтні 2009р. Серед районів та міст найбільший розмір субсидії спостерігався у м.Охтирка (272 грн.), м.Лебедин (163 грн.), Охтирському та Липоводолинському районах (188 грн. та 129 грн. відповідно), найменший – у Шосткинському районі (4 грн.). 

Фактично у жовтні субсидії отримали 35 тис. сімей, що становить 8% від загальної кількості сімей області. Сума нарахованих їм субсидій склала 4029,1 тис.грн. Найбільша кількість сімей, які отримали субсидії у жовтні, проживає у містах Шостка (12%), Суми (11%) та Глухів (10%). 

З початку року населенням області отримано субсидій зазначеного виду на загальну суму 26,6 млн.грн., чверть цієї суми припадає на жителів м.Шостки, 19% – м.Суми, 10% – м.Конотоп. За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій переважають одинаки (68%). Вищою за середню по області була частка таких сімей по Конотопському (95%) і Ямпільському (93%) районах та містах Конотоп (79%) і Суми (73%). 

Крім того, у січні–жовтні 2010р. 14 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 8 млн.грн., що в 1,9 раза більше аналогічного періоду 2009 року. 

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одну сім’ю у жовтні 2010 року склав 574 грн. (проти 394 грн. у жовтні 2009р.). Найбільший розмір субсидії спостерігався в містах Глухів і Ромни (708 грн. і 686 грн. відповідно) та Середино-Будському районі (671 грн.), найменший – у м.Охтирка (274 грн.).
За кількісним складом сімей, яким призначені субсидії цього виду у жовтні 2010р., переважають сім’ї з однієї особи (95%). Так у Великописарівському та Лебединському районах частка таких сімей була вищою за середню по області – 99% та 98% відповідно.Головне управління статистики у Сумській області

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa