Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ІІ пленарне засідання першої сесії Роменської міської ради шостого скликання
24.11.2010

19 листопада в залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбулося ІІ пленарне засідання першої сесії Роменської міської ради шостого скликання, яке провів новообраний міський голова Калашник Микола Кирилович (нагадаємо, що попередньо, на першому пленарному засіданні сесії було представлено новообраного Роменського міського голову та депутатів міської ради, у складі 46 осіб). У засіданні взяли участь 42 депутати із 46 обраних.
 
Серед запрошених були присутніми: депутати обласної ради – Саєнко Олександр Іванович та Андрусенко Микола Андрійович, представники силових структур, підприємств та організацій міста, голови квартальних комітетів, керівники відділів та управлінь виконавчого комітету. 

Найгострішим питанням, яке хвилювало більшість мешканців міста Ромни, стало питання обрання секретаря міської ради, заступників міського голови та членів виконавчого комітету.
Згідно законодавства, секретар міської ради обирається таємним голосуванням за пропозицією міського голови. Тож, на посаду секретаря міської ради було запропоновано Цецюра Миколу Сергійовича. У результаті таємного голосування підтримали даного кандидата 35 депутатів, 8 – не підтримали жодного кандидата. 

У результаті голосування депутатів міської ради також були обрані заступники міського голови, зокрема: з питань економіки, фінансів, промисловості та соціального захисту населення – Яковенко Олександр Федорович; з питань міського господарства, земельних відносин, транспорту та зв’язку – Жарий Андрій Геннадійович; з гуманітарних питань - Дудко Володимир Григорович; керуюча справами виконкому – Проценко Олена Володимирівна. 

У ході засідання у деяких депутатів виникали сумніви щодо кандидатури на посаду заступника міського голови - Жарого Андрія Геннадійовича. Депутат міської ради Біляєв Сергій Васильович пропонував переглянути дане питання та настоював на тому, щоб на цій посаді залишився Литвиненко Юрій Анатолійович, адже він досить обізнаний у цій сфері, крім того, на носі зима, а тому будь-які зміни можуть нашкодити. Негреба Григорій Петрович, при цьому, наголосив, що міське господарство – це величезна діра нашого міста, тому буде надзвичайно важко працювати. 

У свою чергу Андрій Геннадійович зауважив: «Повірте, я розумію, що міське господарство це досить складна ділянка, але всіма силами я буду намагатися виправити ситуацію». При розгляді кандидатури на посаду заступника міського голови Дудко Володимира Григоровича у депутатів також виникли деякі питання, зокрема, багатьох турбувало те, де буде жити новообраний заступник, адже він приїхав із міста Гадяча, а тому зараз винаймає квартиру. Негреба Григорій Петрович зауважив, що у міському бюджету грошей обмаль, і тому розраховувати новообраному заступнику на квартиру, що буде надана виконавчим комітетом Роменської міської ради, мабуть не варто. Але, в своє виправдання новообраний заступник відповів, що це його проблема і він сам її буде вирішувати. 

Наступним етапом засідання, стало затвердження виконавчого комітету міської ради. Окрім міського голови та його заступників, членами виконавчого комітету, згідно голосування депутатів, є: Гунькова Валентина Василівна, Лакіза Олександр Васильович, Саєнко Олександр Іванович, Андрусенко Микола Андрійович, Рішняк Анатолій Миколайович, Яровий Юрій Миколайович, Вовченко Юрій Вікторович, Храпатий Віктор Федорович, Телющенко Іван Федорович. Інших кандидатів в члени виконкому підтримала менша кількість депутатів, зокрема, колишній міський голова Помаран Павло Іванович також не набрав відповідну кількість голосів. 

Серед інших питань порядку денного були розглянуті наступні: про затвердження Положення про постійні комісії, про звільнення з посад та виведення зі складу виконавчого комітету заступників міського голови. Також було утворено та обрано 7 постійних комісій міської ради, зокрема, такі: з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (голова - Гусєв Микола Миколайович); з питань охорони здоров’я та соціального захисту (голова – Іващенко Віктор Іванович); з питань освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді й спорту (голова – Судьїна Валентина Володимирівна); з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку (голова – Юрченко Юрій Володимирович); з питань промисловості, підприємства та торгівлі (голова – Негреба Григорій Петрович); з питань міського господарства, земельних відносин, екології та будівництва (голова – Зубан Яків Іванович); з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики (голова – Ткаченко Павло Євгенович). 

Закінчуючи першу сесію Роменської міської ради, міський голова Калашник Микола Кирилович відзначив: «Сьогодні ми провели сесію, на якій сформований керівний склад Роменської міської ради. Це для мене надзвичайно важливе і складне питання, адже можуть бути різні збої в роботі заступників. Тому, я дуже прошу всіх, хто сьогодні обраний та отримав поздоровлення і побажання плідної праці, відповідно відноситися до своїх обов’язків, щоб потім, в майбутньому, було менше розмов та неприємностей», та запевнив, що неодмінно будуть враховані всі зауваження й побажання депутатів міської ради. 


Тетяна Василенко,
 кореспондент газети «Тандем»

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa