Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Діяльність підприємств сфери послуг Сумської області за січень-жовтень 2010 року
25.11.2010

Як повідомляє Головне управління статистики у Сумській області наданням послуг підприємствам та населенню області займається 1,6 тис. підприємницьких структур, де зайнято 29,5 тис. штатних працівників. З початку року ними реалізовано послуг на 1405,8 млн.грн. (у фактичних цінах на 0,2% більше рівня відповідного періоду минулого року), із яких 41,1% – реалізовано населенню.

У середньому одному жителю області за січень-жовтень п.р. було надано послуг на суму 1203,0 грн. (проти 1188,6 грн. за аналогічний період минулого року). Найбільше послуг у розрахунку на одну особу надано підприємствами міст Суми та Конотоп (відповідно 3351,7 грн. і 1681,3 грн.), а серед районів – підприємствами Сумського та Тростянецького районів (відповідно 589,3 грн. і 555,4 грн.). Найнижчий цей показник у Великописарівському (66,7 грн.) та Краснопільському (96,4 грн.) районах.

Перша позиція в структурі послуг належить послугам пошти та зв’язку, які складають майже третину загального обсягу. Станом на 1 жовтня 2010р. мережа фіксованого телефонного зв’язку області нараховувала 265,1 тис. телефонних апаратів, з них 229,1 тис. – встановлено у населення (проти відповідно 265,4 та 228,6 тис. телефонних апаратів станом на 1 жовтня 2009р.). Коло користувачів мобільного зв’язку збільшилось на 2,5% і становило 1108,8 тис. абонентів, а кількість інтернет-абонентів збільшилась на 37,7% і становило 57,0 тис.осіб. Послуги поштового зв’язку в області надають 5 центрів поштового зв’язку, у складі яких функціонує 503 поштових об’єкти. В їх арсеналі, крім традиційно поштових послуг, є й впроваджені на базі інформаційних технологій електронна пошта, електронний переказ, а також виплата грошових коштів за міжнародними системами Western Union та MоnеyGram.

Друга позиція в структурі послуг (27,8% загального обсягу) належить послугам транспорту. З початку року Сумською та Конотопською дирекціями залізничних перевезень відправлено 15,4 млн. пасажирів; послугами автомобільного транспорту скористалися 71,1 млн. пасажирів, з них 61,7 млн. пасажирів перевезено автотранспортом фізичних осіб-підприємців.

Поряд з цим, питома вага послуг освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, індивідуальних послуг (лазень, пралень, перукарень тощо) складає лише 3,7% загального обсягу.


© Головне управління статистики у Сумській області, 2010

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa