Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Про роботу у виконавчому комітеті міської ради
25.11.2010

Проїхавши околицями Ромен, міський голова М.К. Калашник жартома припустив, що занизька явка виборців стала наслідком поганих доріг. Добратися ними до дільниць було проблематично. Напевно, в цьому є доля правди, вибори-2010 довели, що більшість мешканців не пов’язує покращення якості життя з цією важливою політичної подією. Новий склад місцевого самоврядування спробує довести зворотне.

Щодня Микола Калашник збирає в своєму кабінеті керівників різних установ, від яких залежить добротність базових напрямків життєдіяльності міста. Минулого тижня досліджено стан освіти, впроваджено заходи з санітарного благоустрою, відновлення проводової радіотрансляції, розширення містобудування, підсипки ґрунтових доріг.
***
Під час зустрічі з директорами шкіл і завідуючими дитячими садками Калашник М.К. високо оцінив досягнення освітньої галузі міста. Він відмітив відповідальність і професіоналізм освітян. Його заступник В.Г. Дудко відповідно оцінив і потенціал здобутків педагогів: серед них є достойні звання «заслужений». Звичайно, й зарплата повинна відповідати цій праці, – погоджуються представники влади з освітянами.

***
Після наради з питань погашення заборгованості за газ вже наступного дня вона зменшилася з 1,610 млн. грн. до 1,290 млн. грн. Новий рік місто повинно зустріти без боргів за газ – таке завдання поставив мер перед тепловиками.

***
Плідні результати принесла й зустріч з начальником Центру електрозв’язку № 4 Сумської філії ВАТ «Укртелеком» Галунком В.В. . Досягнуто домовленості про поступове відновлення радіомовлення на п’ятдесяти вулицях, позбавлених цієї послуги після модернізації мереж. До нового року радіо обізветься на 37 з них, на 13 інших роботи проведуть пізніше.

***
Засідання за «круглим» столом з керівниками будівельних організацій засвідчило велике бажання розвивати цю сферу. Розроблені відповідні проекти, але їх впровадження неможливе без генерального плану забудови міста, над яким ще потрібно працювати. Першим кроком на цьому шляху мають стати громадські слухання, на яких мешканці повинні погодитися з пропозиціями будівельників. Їх заслухають на наступній сесії міської ради. Міський голова також не упускає з виду необхідності продовжити очистку річки Сула. Роботу планується розпочати навесні. Доти відшуковуються можливі шляхи їх фінансування.

***
Заступник міського голови з гуманітарних питань Дудко В.Г. провів нараду щодо проведення в місті щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада (Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) до 10 грудня (День прав людини). Представники відділів з питань молоді та спорту міськвиконкому, культури, освіти, служби у справах дітей та молодіжного клубу при міському Будинку культури поінформували про заплановані тематичні акції, більшість яких пройдуть в закладах освіти. Володимир Григорович також поділився глобальними планами розвитку гуманітарного напрямку в Ромнах, пов’язаними зі створенням молодіжного центру, відкриттям кінотеатру, басейну та ін. Інженерна освіта (Полтавський інженерно-будівельний інститут), досвід роботи на посаді першого заступника голови Гадяцької РДА, що допомогли перетворити Гадяч на Гетьманську столицю України, допоможе втілити перспективні задуми і в Ромнах, – сподівається він.***

Умови оновлення ґрунтового покриття на дорогах околиць міста мер, його заступник. Жарий А.Г і начальник ГУМГ Кочерга М.Г. обговорили з керівниками Райавтодору – Туником І.О. та ПП «Міськдорсервіс» –Олешком О.П.. Як уже повідомлялося, Микола Калашник запевнив, що ліміти матеріалу (шлаку з 33% вмістом цементу) необмежені й доступні за символічну плату. У першу чергу планується «зашлакувати» вулиці Миру, Гагаріна, Катерини Зеленко, Овсяннікова, Ліньова. Загалом підсипки потребує 21 вулиця. За попередніми підрахунками для цього потрібно близько 46 вагонів специфічного матеріалу, що за дотримання технології укладення успішно замінює асфальт. Залишається визначитися з обсягами робіт і їх графіком, адже альтернативне дорожнє покриття досить швидко втрачає необхідні властивості.

***
Оновлюється зворотній зв’язок влади з громадянами. За телефоном чергового міськвиконкому (за принципом громадської приймальні) можна отримати докладну інформацію до кого з працівників апарату можна звернутися з того чи іншого питання особисто або телефоном. Прийом міським головою з особистих питань також починатиметься у громадській приймальні: телефоном або особисто людина повідомлятиме про причину, що спонукала до зустрічі з очільником міста, дізнається про час прийому. Далі підняте питання опрацьовують відповідні служби, і вже під час зустрічі мер ознайомлює з конкретною відповіддю.


Відділ з питань внутрішньої політики, планування
та кадрового забезпечення , «Вісті Роменщини»

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa