Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Працювати в «тіні» стає невигідно
08.12.2010

Операція «Бюджет», спрямована на детінізацію економіки, виявлення та припинення протиправної діяльності суб’єктів господарювання та ліквідацію міжрегіональних схем ухилення від оподаткування, кримінальних схем зі створення вигодоформуючих та вигодотранспортуючих суб’єктів господарювання, не має терміну дії. Вона триватиме доти, доки в економіці України не буде наведено лад. 

В Роменській МДПІ створено робочу групу, яка відпрацьовує список платників податків високого ризику, а саме підприємств-вигодонабувачів з валовим доходом понад 70 млн. грн. і податковим навантаженням по податку на прибуток нижче за середньогалузевий рівень, та підприємств групи ризику. 

Керівники підприємств, зазначених в списку, запрошуються до інспекції для проведення робочих зустрічей з метою збільшення рівня податкової віддачі по податку на прибуток. Такі зустрічі за підсумками роботи 11 півріччя 2010р. проведені з керівниками ТОВ „ Таланпром”, ТОВ “Оазис-центр”, ВАТ “Роменське підприємство Агротехсервіс”, “Андріяшівський хлібзавод”, ДАК ”Хліб України”, ПП”Агротемп”, ПП”Грат”, ТОВ”ТМС”, ПП” Ромни ОПТ”, ТО”ѳльгоспенерго”, ДП”Таланторг”. 

У рамках операції «Бюджет» податкові органи посилили роботу щодо скорочення кількості платників, яких віднесено до ризикової категорії. Платники податків повинні усвідомити, що працювати в «тіні» стає небезпечно і економічно невигідно. 


Роменська МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa