Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У Ромнах створено навчальний центр практичного бізнесу
13.12.2010

Виконавчий комітет Ради керівників прикордонних областей Білорусії, Росії та України та Секретаріат Ділової ради ТПП прикордоння – Консалтингова компанія «Бізнес-Експерт» виступили з ініціативою нового проекту: «Навчальний центр практичного бізнесу Ділової Ради ТПП» для спільного навчання співробітників підприємств прикордонних областей. 

Однією з першочергових задач Ділової Ради ТПП прикордоння є надання всебічного сприяння підприємствам та організаціям у встановленні нових ділових зв’язків, створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності у прикордонних регіонах, розробка сучасної програми навчання керівників підприємств у білорусько-російсько-українському прикордонні. 

На сьогодні із своїх програм Навчальний центр практичного бізнесу Ділової Ради ТПП пропонує авторські Школи директорів терміном 8 діб (протягом трьох місяців): Школа фінансового директора, Школа директора по маркетингу, школа директора по організаційному розвитку та Школа директору по персоналу. 

Вартість навчання однієї особи за день (куди закладені: вартість роздаткового матеріалу та канцелярських товарів, вартість роботи автора програми, орендна плата за приміщення і використання обладнання, кофе паузи):
для представника України – 400 грн. з ПДВ. 

Проїзд та проживання за рахунок представника суб’єкта підприємницької діяльності.
Початок навчання по мірі комплектування груп. 

Заявки про участь у зазначеному навчанні подавати в головне управління економіки Сумської обласної держадміністрації в електронному або письмовому вигляді (40030, м. Суми, площа Незалежності,2, телефон/факс 62 08 47, (leal2008@rambler.ru). 

24 грудня 2010 року представники Навчального центру практичного бізнесу Ділової Ради ТПП та консалтингової компанії «Бізнес-Експерт» (Харків) будуть проводити в місті Суми в приміщенні обласної державної адміністрації (площа Незалежності,2), безкоштовний семінар на тему «Інструментарій маркетингу та швидка віддача від нього» тривалістю 4 години. 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цьому семінарі. Про участь просимо інформувати головне управління економіки Сумської обласної держадміністрації до 17 грудня 2010 року в електронному або письмовому вигляді вказуючи прізвище,ім’я та по батькові, посаду та телефонні координати бажаючих (40030, м. Суми, площа Незалежності,2, телефон/факс 62 08 47, (leal2008@rambler.ru). 


Управління економічного розвитку

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa