Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про основні напрямки співпраці виконавчого комітету Роменської міської ради з роботодавцями міста
17.12.2010

16 грудня 2010 року з 14.00 до 16.00 год. міським головою, Калашником М.К., проведена нарада «Про основні напрямки співпраці виконавчого комітету міської ради з роботодавцями міста». 

У нараді взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, зокрема, начальник головного управління міського господарства, державний інспектор з охорони праці в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та керівники підприємств міста різних форм власності, голови профспілок, представники трудових колективів ( всього 65 осіб). 

Розглянуто питання: 

- «Про стан функціонування системи управління охороною праці в місті»;
- «Про співпрацю підприємств міста з організаціями по наданню комунальних послуг населенню»;
- «Про дотримання соціальних гарантій роботодавцями міста».
Ухвалили:
1. Керівникам підприємств, установ та організацій міста запровадити систему трьохступеневого контролю за станом охорони праці.
2. Представницьким органам трудових колективів, підприємств, установ та організацій міста ініціювати створення комісій з питань охорони праці.


Начальник відділу з питань внутрішньої
політики, планування та кадрового забезпечення О.О. Кревсун

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa