Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Про благоустрій територій та зовнішній вигляд будівель
17.12.2010

15 грудня 2010 року під головуванням міського голови відбулася нарада з питань благоустрою прилеглих територій та приведення в належний стан фасадів комерційних приміщень, розташованих в центральній частині міста. Участь в нараді взяли секретар міської ради, заступники міського голови, керівники підприємств торгівлі та приватні підприємці. 

У своєму виступі міський голова Калашник М.К. зазначив, що зробити наше місто чистим і красивим можна лише спільними зусиллями. На сьогодні першочерговими завданнями, які вирішує міська влада, є забезпечення освітлення вулиць в темний час, організація пасажирських перевезень на належному рівні, проведення ремонтів доріг і вулиць, вивезення сміття. Всі ці питання вирішуються без залучення комерційних структур. 

Але керівники підприємств, приватні підприємці повинні забезпечити порядок на своїх об’єктах: привести в відповідність архітектурним вимогам зовнішній вигляд будівель, перш за все фарбування фасадів та їх освітлення, утримувати в належному санітарному стані прилеглу територію та проводити її благоустрій. Міська влада налаштована на ефективну співпрацю в питанні наведення порядку в місті. 

Заступник міського голови Жарий А.Г. звернув увагу присутніх на те, що роботи по фасадах повинні проводитись лише за умови погодження з відділом архітектури і містобудування, тому ця нарада проводиться в грудні, щоб у власників приміщень був час для оформлення відповідних документів на проведення ремонтних робіт. На сьогодні на одній вулиці розміщені об’єкти різного архітектурного планування та кольорової гами. Цього не повинно бути. Багато будівель мають застарілий зовнішній вигляд, відсутнє освітлення фасадів, вицвівше фарбування, відсутні паспорти приміщень, ремонти фасадів проводяться без узгоджень. 

Всі ці недоліки повинні бути всунені. Дане питання буде на постійному контролі. Андрій Геннадійович навів переліки тих об’єктів, які за зовнішнім виглядом відповідають європейським зразкам, та об’єктів, які мають занедбаний вигляд, відсутнє зовнішнє освітлення, не проведені ремонти фасадів, східців і власникам цих об’єктів уже зараз необхідно почати розробку проектів та паспортів на проведення робіт. 

Секретар міської ради Цецюр М.С. звернувся до присутніх щодо забезпечення суб’єктами господарювання обов’язкової сплати боргів по комунальних платежах та податках. 


Управління економічного розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa