Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Подання податкової звітності в електронному вигляді – один із пріоритетних напрямів роботи податкової служби
21.12.2010

На даний час одним із пріоритетних напрямів роботи податкової служби є впровадження подання податкової звітності в електронному вигляді. На сьогоднішній день зусилля держави і податківців направлені на створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності суб”єктами господарювання. І одним із загальних кроків на шляху до згоди між податковою службою і платниками податків є впровадження електронного документообігу. Фахівцями надається необхідна практична і консультаційна допомога по впровадженню і використанню системи електронної звітності, постійно ведуться роз”яснення відносно переваг подачі в електронному вигляді.
 
В Роменській МДПІ є всі технічні можливості та якісне програмне забезпечення для приймання в автоматичному режимі податкової звітності, яку платники податків надсилають через мережу Інтернет.
Платники податків можуть отримати безкоштовну програму, за допомогою якої вони будуть мати можливість формувати звітність в електронному вигляді, в податковій інспекції або на сайті податкового органу. 

Масове впровадження подання звітності в електронному вигляді покращить якість обслуговування платників податків, адже це ліквідує: 

- черги в ДПІ;
- зменшить паперовий документообіг;
- скоротить строки проведення перевірок та покращить їх якість;
- спростить процедуру підтвердження сум до відшкодування ПДВ , адже до кінця поточного року Уряд пообіцяв повністю ліквідувати заборгованість з відшкодування ПДВ і перейти до автоматичного режиму його відшкодування. Про це на міжнародній конференції “Україна: реформи, конкурентоспроможність, інвестиції ” заявив Прем”єр-міністр України Микола Азаров. 

- Платники ПДВ відповідно до Закону України “Про податок на додану вартість“ обов”язково ведуть реєстри отриманих та виданих податкових накладних та надають їх до органів ДПС в електронному вигляді.При надходження реєстрів до податкових органів здійснюється співставлення реєстрів отриманих та виданих податкових накладних платника податків та його контрагентів. Виявлення розбіжностей, або відсутність підтверджуючих реєстрів податкових накладних контрагента унеможливлює проведення зустрічної перевірки в автоматизованому режимі, а це вже є підставою для проведення документальної перевірки діяльності платника податків. 

Відповідно до ст.49.4. Податкового кодексу України, платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Дана стаття вступає в дію з 01.01.2011р., тому нагадуємо всім платникам, що до кінця року залишилося небагато часу, просимо вас з”явитися до Роменської МДПІ для укладення договорів про визнання електронних документів. 

Нагадуємо, що отримати компетентну консультацію щодо подання звітності в електронному вигляді і укладенню договорів можна в підрозділі інформатизації процесів оподаткування Роменської МДПІ за адресою : м.Ромни, вул. Пролетарської солідарності, 37б, каб. 18, або за тел. 5-13-61. 


Роменська МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa