Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податковий кодекс України набирає чинності з 01.01.2011 року
21.12.2010

Податковий кодекс України, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом України, опубліковано в офіційному друкованому виданні Верховної Ради - газеті "Голос України" 4-го грудня 2010 року № 229-230 (4979-4980). Також текст документа розміщено на офіційному веб-сайті ДПА України (www.sta.gov.ua). Податковий кодекс України набирає чинності з 01.01.2011 року.
Разом із Податковим кодексом України опубліковано і Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ухваленням Податкового кодексу України", його текст також розміщено на веб-сайті ДПА України. 

Із 2011 року в Україні зменшиться кількість податків. Замість 29 загальнодержавних та 14 місцевих податків та зборів, згідно з Податковим кодексом України справлятимуть тільки 18 загальнодержавних та 5 місцевих податків і зборів. 

Відповідно до статті 9 Податкового кодексу України до загальнодержавних належать такі податки та збори: податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, акцизний податок, збір за першу реєстрацію транспортного засобу, екологічний податок, рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України, рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні, плата за користування надрами, плата за землю, збір за користування радіочастотним ресурсом України, збір за спеціальне використання води, збір за спеціальне використання лісових ресурсів, фіксований сільськогосподарський податок, збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, мито. 

Відповідно до статті 10 Податкового кодексу України до місцевих податків та зборів належать: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок, збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, збір за місця для паркування транспортних засобів, туристичний збір.
Відповідно до п.5 розділу XIX Прикінцевих положень Податкового кодексу України органи місцевого самоврядування зобов’язані у місячний термін з дня набрання чинності цим Кодексом ухвалити рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів, визначених цим Кодексом. 

Відповідно до пункту 10.3. статті 10 Податкового кодексу України місцеві ради обов’язково установлюють податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок та збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності. 

Також згідно підпунктом 12.3.3 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України, копію прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів надсилається у десятиденний строк з дня оприлюднення до органу державної податкової служби, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів. 


Роменська МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa