Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: На сторожі закону і права
27.12.2010

Зміцнення законності та правопорядку, захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини – головні постулати діяльності Роменської міжрайонної прокуратури. І хоч рік, що минає, видався більш напруженим ніж попередній, проблеми в економіці сприяли зростанню кількості правопорушень, зокрема корупційних проявів. Як результат - відчутно зросло навантаження на кожного працівника прокуратури. 

Завдяки вжитим організаційним та практичним заходам відбулися певні зрушення та досягнуто відповідних результатів за окремими напрямками діяльності. Роменською міжрайонною прокуратурою за 11 міс. 2010 року проведена певна робота з нагляду за додержанням та застосуванням законів, що дало відповідні позитивні результати. 

У порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів щодо прав і свобод громадян та захисту інтересів держави, порушено 27 кримінальних справ, внесено 108 документів прокурорського реагування. За актами прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 153 посадові особи, відшкодовано 6525 тис. грн., в т.ч. до бюджету 1465 тис.грн. 

Протягом 11 міс. 2010 року прокуратурою до суду пред’явлено 167 позовів на суму 2348 тис. грн. Судом розглянуто і задоволено 143 позови на 1366 тис. грн., добровільно відшкодовано 1294 тис. грн., реально виконано рішень суду на 1671 тис. грн.

Підтримано державне обвинувачення по 237 кримінальних справах в суді.
Роменською міжрайонною прокуратурою у ході нагляду за додержанням законодавства правоохоронними органами, скасовано 49 постанов про зупинення досудового слідства і дізнання, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 41 працівника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області. 

Слідчим прокуратури за вказаний період розслідувано 28 кримінальних справ, які з обвинувальним висновком направлено до суду. Працівниками прокуратури за 11 міс. 2010 року розглянуто 467 зверненнь громадян, прийнято на особистому прийомі 322 громадян, особисто прокурором - 97.
Пріоритетним напрямком діяльності прокуратури і в подальшому буде захист конституційних прав громадян та інтересів держави. 

Активно співпрацювали працівники прокуратури із засобами масової інформації. За 11 міс. 2010 року здійснено 47 виступів в ЗМІ. Роменська міжрайонна прокуратура, її працівники і в подальшому докладатимуть усих зусиль для забезпечення додержання законності на території міста і району, забезпечення прав і свобод громадян.


Роменський міжрайонний прокурор
старший радник юстиції О.В.Винник

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa