Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Роменська податкова інформує
06.01.2011

Роменська міжрайонна державна податкова інспекція 24 грудня 2010р. провела семінар для юридичних та фізичних осіб платників податків: «Податковий кодекс – обговорення , вивчення », де були розглянуті питання вивчення положень Податкового кодексу України, який набуває чинності з 1 січня 2011р. 


Мета проведеного заходу – роз'яснити норми Податкового кодексу, надати кожному платникові максимально повну, об’єктивну інформацію щодо застосування положень головного закону. Цей семінар – перший з тематичних семінарів, присвячених ознайомленню та обговоренню Податкового кодексу України. 

З вступним словом до платників податків звернулась перший заступник начальника Роменської МДПІ Світлана Олександрівна Катерна, в своєму виступі вона наголосила на тому, що прийняття Податкового кодексу дуже довго чекали і платники податків, і податківці. Прийнято надзвичайно новий, важливий для країни документ, від якого залежить подальший розвиток країни, інвестиційний клімат, модернізація вітчизняної економіки. Введення Податкового кодексу в дію дасть одразу кілька позитивних результатів. Першим із них стане поступове виведення економіки «з тіні». Саме завдяки йому відбудеться зростання сплати податків та надходжень до державного та місцевого бюджетів, і як наслідок, - зростання соціальних стандартів, пенсій і зарплат. Серед найбільших змін в оподаткуванні юридичних і фізичних осіб можна виділити наступні: 

- зменшення кількості податків і зборів з 29 до 18 загальнодержавних та з 14 до 5 місцевих податків і зборів;
- зближення податкового обліку з бухгалтерським обліком допоможе усуненню «подвійної» бухгалтерії і витрат на її ведення;
- разом з тим, до складу витрат не включаються витрати на придбання товарів (робіт, послуг) у фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку (за деякими винятками).
- Податковим кодексом встановлено поетапне зниження ставок податку на прибуток підприємств: 

- з 1 квітня 2011р.- до 23 %;
- з 1 січня 2012р.- до 21%;
- з 1 січня 2013р. – до 19%;
- з 1 січня 2014р. – до 16%. 

У роботі семінару взяли участь завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Роменської МДПІ Валентина Юрченко, завідувач сектору адміністрування ПДВ Надія Харченко, в.о. завідувача сектору адміністрування податку на прибуток Юлія Хорт, начальник відділу оподаткування юридичних осіб Людмила Дробченко, завідувач сектору адміністрування платежів за землекористування, ресурссних (рентних) та неподаткових платежів Тетяна Слюсар.
 
Де були висвітлені питання відносно новацій в Податковому кодексі України: з податку на додану вартість, з податку на прибуток, оподаткування фізичних осіб, місцевих податків та зборів, рентних та ресурсних платежів, основні нормативні вимоги щодо погашення прострочених податкових зобов»язань та ін. Участь у семінарі також взяв начальник управління процесів оподаткування Володимир Голік. 


Де він зупинився на питаннях подання звітності в електронному вигляді, ким і для чого використовується електронний цифровий підпис. Також в роботі семінару взяли участь представник фірми «Принцип» Михайло Соколов та представник газети «Все про бухгалтерський облік» в нашому регіоні Галина Калантаєнко.


За повідомленням Роменської МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa