Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Вернісаж педагогічних ідей
06.01.2011

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради на 2010- 2011 н.р., для обміну досвідом, удосконалення форм і методів організації методичної роботи була проведена на січневих канікулах на базі СЗОШ № 1 презентація творчих розробок (проектів) учителів міста «Вернісаж педагогічних ідей і знахідок». 

Метою проведення презентації була активізація творчої професійної діяльності педагогічних працівників, ріст та вдосконалення їх майстерності в напрямку забезпечення організації якісного сучасного навчально- виховного процесу. 

Педагоги міста на фахових методичних об'єднаннях представили досвіди своєї роботи: програми, розробки циклів уроків, виховні заходи, наочні посібники, дидактичні матеріали які використовують у своїй педагогічної діяльності. 

Усі педагоги міста творчо і відповідально підійшли до презентації. Потрібно відмітити науково- методичну новизну матеріалів, їх оригінальність, актуальність та практичне значення. 

Змістовними та актуальними були презентації – Бойко Л.І.(учитель історії та правознавства ЗОШ № 5), Неділько С.В.( учитель історії та правознавства ЗОШ № 6), Корнух Г.Д.(учитель української мови і літератури ЗОШ № 11), Хіценко Г.А.(учитель англійської і німецької мови СЗОШ № 1) про що свідчать їх матеріали. 


Завідуюча методичним кабінетом
Хоменко Альбіна Миколаївнва

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa