Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податковий кодекс України: збір за першу реєстрацію транспортного засобу
17.01.2011

З 1 січня 2011р. платниками транспортного збору, як і раніше транспортного податку, є фізичні та юридичні особи. Але платити транспортний збір тільки під час першої реєстрації ТЗ в Україні згідно ст. 231 ПКУ.Перша реєстрація - це реєстрація ТЗ, яка здійснюється щодо даного ТЗ в Україні вперше (пп.14.1.163 ПКУ) у двох випадках: 

1. Коли реєструють новий, тільки-но придбаний у продавця, ТЗ виготовлений в Україні;
2. При реєстрації ввезеного з закордону ТЗ – як нового, так і вживаного.
Перед такою реєстрацією власнику ТЗ доведеться сплатити податок один єдиний раз (ст. 237 ПКУ).Не підлягають оподаткуванню ТЗ:
• вантажні самохідні ТЗ, які використовують на заводах, складах, у портах аеропортах для перевезення вантажів на короткі відстані;
• мопеди ( двигун з робочим об’ємом до 50см куб.);
• ТЗ швидкої допомоги;
• машини й механізми для сільгоспробіт.
• причепи, напівпричепи та велосипеди;
• ТЗ Збройних сил, МВС,СБУ, МНС- які фінансуються із бюджету;
• Літаки та вертольоти Збройних сил та МНС. 

Ставки транспортного збору залежать від об’єму двигуна. Сплата транспортного збору - до моменту реєстрації ТЗ проводиться за місцем реєстрації такого ТЗ (п.239.1 ПКУ). Без квитанцій чи платіжних доручень про сплату податку ТЗ просто не зареєструють (239.4 ПКУ). 

Звітувати мусять тільки юридичні особи, при першій реєстрації ТЗ протягом 10 днів юридична особа має подати розрахунок збору до ДПІ за своїм місцем знаходженням, так і за місцем реєстрації ТЗ (п 239.2 ПКУ). До розрахунку додати «копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим органом України, який проводив таку реєстрацію», «копію свідоцтва про реєстрацію завірену печаткою в ДАІ». 


За повідомленням Роменської МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa