Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Легалізація заробітної плати на робочих місцях
17.01.2011

Рівень надходження податку з доходів фізичних осіб в бюджет знаходиться в прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати. Дуже важливо щоб працівники отримували заробітну плату не в «конвертах», а офіційно, саме в такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження. 

Сьогодні фахівці Роменської міжрайонної державної податкової інспекції продовжують роботу по легалізації заробітної плати, приділяючи особливу увагу виявленню схем та механізмів її невиплати, погашенню заборгованості та перерахуванню податку з доходів фізичних осіб в бюджет, оформленні найманих працівників відповідно до чинного законодавства. 

Постійно звертається увага керівників підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців на обов`язковому оформленні трудових відносин із найманими працівниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень. 

З метою упередження правопорушень у сфері оплати праці та збільшення надходжень до бюджету податку з доходів фізичних осіб на пртязі 2010 року Роменською МДПІ проведено перевірки 16 суб’єктів господарювання, з них 5 фізичних та 11 юридичних осіб. За наслідками яких донараховано 453,1 тис.грн. податку з доходів фізичних осіб, з яких до бюджету надійшло 202,2 тис.грн. Всі винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності. До прокуратури передано 11 матеріалів, проведено 33 зустрічі з посадовими особами суб”єктами господарювання. 

Тож, у котре нагадуємо роботодавцям та громадянам, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії. Подбайте про це якомога раніше! 


За повідомленням Роменської МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa