Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
“Приборкання» мінімізаторів – запорука збільшення надходжень до бюджету
25.01.2011

Роменська МДПІ бере участь в серйозній операції під назвою «Бюджет», метою якої є залучення до здійснення розрахунків з державою мінімізаторів податкових зобов’язань. Адже досить часто задля ухилення від сплати податків підприємства реального сектора економіки використовують злочинні схеми, які дають змогу це робити. 

Приміром, так звані «податкові ями» - фірми що створюються спеціально для одноразового чи багаторазового шахрайства. Вони реєструються на імена осіб, які втратили паспорти, перебувають у місцях позбавлення волі чи психіатричних лікарнях. І трапляється так, що коли податківці відслідковують ланцюг посередників – а це, як правило, не одна фірма – між реалізатором і кінцевим споживачем, і виходять на транзитні фірми, переконуються що нібито здійснена операція була безтоварною. 

Операція «Бюджет» дала нам можливість у режимі он-лайн отримувати дані про те, хто з підприємств реального сектора економіки користується подібними схемами. Розкриваючи їх, працівники податкової інспекції попереджують спроби незаконного відшкодування ПДВ. За результатами роботи січня- грудня 2010 року по Роменській МДПІ упереджено незаконне бюджетного відшкодування ПДВ в сумі 794,2тис.грн. Це гроші, передбачені зовсім для інших цілей. Вони мають потрапляти не до кишені кримінального бізнесу, а спрямовуватися на фінансування соціальних програм, виплату зарплат працівникам бюджетної сфери, пенсій – пенсіонерам тощо.

Роменська МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa