Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Зігріймо любов’ю дитину
28.01.2011

27 січня в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося засідання "Зігріймо любов’ю дитину" для опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів. В засіданні, крім того, приймали участь представники навчальних закладів міста, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, що опікуються дітьми. 


Відкрив зібрання заступник міського голови Дудко В.Г., який привітав присутніх та розповів про основні проблеми та завдання, що поставлені державою перед опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками – вихователями. 

Заступник начальника Пенсійного фонду України в м. Ромни, Гречка Л.М. розповіла присутнім про порядок призначення пенсій дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, в разі втрати годувальника, про основні зміни в законодавстві в зв’язку з впровадженням пенсійної реформи в Україні. 


Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Роменського міськрайонного управління юстиції, Сітак Н.Ю. познайомила з порядком стягнення аліментів, про відповідальність опікунів, піклувальників, батьків-вихователів та прийомних батьків за стягнення аліментів, а також відповіла на запитання. 

Жогло В.О., директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, розповіла про пріоритетні напрями соціальної роботи та перелік послуг, які надають центри соціальних служб, про порядок створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. 

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій, Тарасова С.О. вкотре нагадала присутнім про порядок призначення соціальних допомог батькам-вихователям, прийомним батькам опікунам та піклувальникам. Також вона розповіла про виплати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, з особливими потребами. Тарасова С.О. відповіла на численні запитання присутніх. 

Ремінець Н.С., заступник начальника фінансового управління виконавчого комітету, розповіла про механізм фінансування державних соціальних допомог та про причини затримки виплат.
Начальник кримінальної міліції у справах дітей, Ярмолов С.А. повідомив про стан правопорушень серед дітей, кількість злочинів, скоєних неповнолітніми та про відповідальність батьків та осіб, що їх замінюють, за виховання дітей. 

Веселов А.Ю., батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу, поділився багатим досвідом виховання прийомних дітей. Розповів, як всією сім’єю цікаво та змістовно відпочивають, працюють.
Спеціаліст відділу освіти, Журенко О.В., розповіла присутнім про роль дорослих у вихованні дітей, про мережу позашкільних закладів. 

Підсумовуючи попередні виступи, начальник служби у справах дітей, Панченко Н.В., подякувала присутнім за їх нелегку щоденну працю по вихованню дітей. Особливо відмітила опікуна Коновал Н.П., яка виховує двох неповнолітніх онуків, що залишилися без піклування батьків, опікуна Самченко Н.В., яка опікується трьома малолітніми онуками. Нагадала опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям про терміни надання звітів та терміни поновлення документів в особових справах дітей. Особливо наголосила на тому, що діти можуть перебувати в громадських місцях без супроводу дорослих тільки до 21 години. 


Ніна Панченко,
начальник служби у справах дітей

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa