Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Питання, які обговорювались під час„гарячої лінії” в Роменській МДПІ
03.02.2011

28 січня 2011 року у Роменській МДПІ відбулась «гаряча» телефонна лінія з актуальних питань оподаткування, яка присвячувалась питанням оподаткування податком на доходи фізичних осіб, єдиним податком для фізичних осіб. З громадянами спілкувався заступник начальника інспекції Роменської МДПІ Віталій Володимирович Колпак. 

Платників податків, цікавили слідуючі питання: 

1. «Які штрафні санкції передбачені Податковим кодексом України за несвоєчасну сплату єдиного податку фізичною особою – приватним підприємцем?»
- Відповідно до п.122.1 ст.122 Глави 11 Розділу ІІ Податкового кодексу України від 02.12.10р. №2755-VI несплата(неперерахування) платником податків – фізичною особою сум єдиного податку в порядку та у строки визначені законодавчим актом, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків ставок податку, встановлених для фізичних осіб - платників єдиного податку, визначених законодавчим актом. 

2. «Чи зможе приватний підприємець – платник єдиного податку бути платником податку на додану вартість з набранням чинності Податкового кодексу України?»
- Відповідно до пп. в) абзацу 2 підрозділу 8 розділу ХІХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України від 02.12.10р. №2755-VI платники єдиного податку не є платниками податку на додану вартість з операцій з постачання товарів та послуг, місце надання яких розташоване на митній території України, за винятком податку на додану вартість, що сплачується юридичними особами, які обрали ставку оподаткування 6 відсотків. 

3. «Який вибір розміру податкової соціальної пільги та строк іі дії?» 
- Відповідно до ст. 169.3.1. Податкового кодексу України від 02.12.10р. №2755-VI у разі якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох і більше підстав, застосовується одна податкова соціальна пільга з підстави, що передбачає її найбільший розмір, крім випадку , передбаченого, якщо особа утримує двох і більше дітей, у т.ч. дитину – інваліда. Для цього додаються відповідні підтверджуючі документи. 


Валентина Юрченко завідувач сектору МРР
та звернеь громадян Роменської МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa