Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Семінар з охорони праці відбувся у Ромнах
09.02.2011

Головною метою міської програми поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища на 2008-2012 роки є управління охороною праці в місті.
8 лютого 2011 року в управлінні праці та соціального захисту населення відбулася семінар-нарада з питань охорони праці. До участі у семінарі були запрошені представники підприємств, що відповідаають за охорону праці. 

До переліку основних питань, що обговорювалися на семінарі, включено питання аналізу стану охорони праці та нещасних випадків на підприємствах міста та організація на підприємствах трьохступеневого контролю за станом охорони, про що доповідала головний спеціаліст відділу праці управління праці та соціального захисту населеня Жмурко В. П. 

З метою забезпечення єдиного комплексного підходу до вирішення завдань щодо створення здорових та безпечних умов праці, підвищення рівня відповідальності роботодавців, начальник відділу праці Стоян Л.М. оголосила про проведення в місті огляду-конкурсу з охорони праці за підсумками 2010 року. До участі в огляді-конкурсі запрошені всі підприємства міста. Начальник відділу з контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з СФ,ГО та ЗМІ Мусієнко Т.П. проінформувала присутніх про реформування пенсійної системи. Приємним залишається той факт, що присутні брали активну участь в обговоренні питань. Така співпраця є дзеркальним відображенням ставлення відповідальних за охорону праці на підприємствах до здоров’я та життя їх працівників.


Заступник начальника управління Ю.М.Скиба

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa