Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
В Ромнах відбулося засідання робочої комісії з питань прискореного перегляду регуляторних актів
09.02.2011

Відповідно до Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» і рекомендацій Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва розпорядженням міського голови від 01.02.2011 року №19 створено робочу комісію з прискореного перегляду регуляторних актів. 

До складу комісії увійшли суб’єкти підприємницької діяльності, депутати міської ради, посадові особи виконавчого комітету міської ради, представники профспілкових та громадських організацій малого підприємництва. 08.02.2011 року відбулося перше засідання робочої комісії. На засіданні обговорювалися організаційні питання роботи комісії та принципи формування переліків регуляторних актів, які підлягатимуть перегляду. Члени комісії ознайомилися з переліком діючих регуляторних актів станом на 01.01.2011 року. 

За результатами аналізу робочою групою буде сформовано три переліки регуляторних актів, що відповідають принципам державної регуляторної політики, перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують внесення до них змін, перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування. На першому засіданні комісії розглянуті діючі на 1 січня 2011 року сім регуляторних актів в сфері торгівлі щодо встановлення ставок єдиного податку, вартості торгового патенту та ставок ринкового збору на їх відповідність засадам державної регуляторної політики. 

За результатами аналізу представлених регуляторних актів вирішено включити до переліку регуляторних актів, що потребують визнання такими, що втратили чинність в зв’язку з втратою чинності актів вищої юридичної сили: 

- рішення п’ятої сесії міської ради п’ятого скликання від 30.11.2006 року «Про встановлення вартості торгових патентів»;
- рішення третьої сесії міської ради п’ятого скликання від 15.08.2006 року «Про внесення змін до рішення сьомої сесії двадцять третього скликання від 23.03.99 «Про затвердження місцевих податків і зборів». Решта регуляторних актів визнана такими, що відповідають принципам державної регуляторної політики і не потребують змін та доповнень. 


Управління економічного розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa