Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
«Соціально-психологічний супровід інклюзивного навчання» - семінар-практикум у Ромнах
04.03.2011

2 березня 2011 року в ЗОШ № 6 (директор Луценко Ю.А.) проведено семінар-практикум практичних психологів загальноосвітніх шкіл на тему: «Соціально-психологічний супровід інклюзивного навчання». 

У ході семінару розглянуто нормативно-правову базу щодо інклюзивного та інтегрованого навчання у загальноосвітніх навчальних закладах. 

Спеціалісти психологічної служби акцентували увагу на соціально-психологічному супроводі інклюзії, спрямованому на підготовку учнів до сприйняття дітей з особливими потребами, попередження їх дискримінації та стигматизації.

Практичні психологи Плахтій О.М., Завгородня О.В., Грицай К.В. (ЗОШ № 3, 7, 6) презентували досвіди роботи з особливостей взаємодії з батьками даної категорії, співпраці психолога з вчителями з питань особливостей розвитку та навчання, реагування на поведінку дітей з особливими освітніми потребами. 

На семінарі розглянули та відпрацювали корекційно-розвиваючі програми для дітей, які мають за мету формування, зміцнення вольових рис у школярів, попередження у хворої дитини психопатологічних рис під впливом особливих умов її розвитку, стимулювання позитивного ставлення до дефекту, віри в можливість його компенсації. 

Учасники семінару зазначили, що створення комплексної системи психолого-педагогічних та психотерапевтичних умов сприятиме адаптації та особистісному зростанню дітей з особливими освітніми потребами в соціумі. 


Начальник відділу освіти З.Г.Горбик

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa