Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Калашник Микола Кирилович, Роменський міський голова відвідав ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина»
17.03.2011

Міський голова, Калашник Микола Кирилович 16 лютого, з метою ознайомлення з виробничим процесом, обговорення питання модернізації, інновації та перспективи розвитку, відвідав ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина». Голова правління підприємства Бережной С.Є ознайомив Миколу Кириловича з організацією виробничого процесу заводу, продукцією, яка на ньому випускається, а це майже 360 видів деталей та 300 видів кованих заготівель, особисто провів екскурсію по цехам: механічний, штамповий, інструментальний, ливарний, а також термічний і гальванічні ділянки. Розповів про оснащення заводу великим парком шліфувальних, токарних, фрезерних і свердлильних верстатів, та потужними пресами, зусиллям до 2500 тонн. Міський голова з особливою цікавістю слухав про унікальне обладнання, як клінопрокатні стани, де все керування ведеться за допомогою автоматики. 

Завдяки такому розвиненому управлінському процесу, продукція заводу з легкістю конкурує з Європейськими аналогами та поставляється у різні близькі і віддалені куточки світу, такі як: Росія, Білорусія, Угорщина, Болгарія, Казахстан, Азейбарджайн, Грузія, Пакистан, Єгипет, Молдова, Литва, Латвія, Польща, Німеччина, В'єтнам.
Завдяки високому рівню виробленої продукції «РЗТ» є постачальником запасних частин на Мінський тракторний завод (МТЗ), Володимирський тракторний завод (ВТЗ), Південний машинобудівний завод (ПМЗ), Харківський завод самохідних шасі. 

Але, не дивлячись на усі досягнення, голова правління поскаржився що, на підприємстві існує дуже гостра недостатність професійних кадрів. На це, міський голова пообіцяв: «Це питання, я особисто візьму під свій контроль і посприяю його вирішенню у найближчий час».
Найбільш, голова правління відмітив важливість росту підприємства: «Наразі планується відкриття нового цеху - тонкого лиття. Це, дасть змогу більш рентабельно використовувати металобрухт, залишки виробництва, та в перспективі, виробництво нової продукції».
Голова міста, дав згоду і пообіцяв особисту підтримку усіх майбутніх проектів. 

Особливо Микола Кирилович підкреслив: «Необхідність розширення підприємства -дуже важлива і для самого міста, інновація та оновлення виробництва, а згодом і створення нових робочих місць, зараз є завданням з особливо високим пріоритетом». Наприкінці зустрічі голова правління Бережной С.Є, подякував Миколі Кириловичу, та зауважив: «Мені дуже приємно, ви перший міський голова який приїхав до нас на підприємство, поцікавився розвитком, проблемами, увійшов у наш стан та пообіцяв допомогти. Сподіваюсь, це буде початком нашої тісної, дружньої праці». 


Роменська міська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa