Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про проведення семінар-наради з бухгалтерами та головами профспілкових комітетів організацій та установ міста
21.03.2011

Цивілізований світ визнав, що будь-яка людина, котра оволоділа спеціальністю, в подальшому може розраховувати на гідну заробітну плату, на робоче місце з хорошими умовами праці та відповідним рівнем безпеки. Уряд неодноразово наголошував на необхідності посилення нагляду за дотриманням законодавства про працю та надання додаткових стимулів для виведення робочого місця та заробітної плати в правове поле. 


З метою забезпечення контролю за дотриманням встановлених державою норм законодавчих та нормативно-правових актів з питань трудової та пов’язаної з нею діяльності в частині оплати праці, здорових умов праці, гарантій і компенсацій працівникам, регулювання оплати праці, питання трудових відносин, режиму праці та відпочинку в колективному договорі, спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради було організовано семінар-нараду з бухгалтерами та головами профспілкових комітетів підприємств, організацій та установ міста. 

Відкрив семінар-нараду начальник управління Панченко Я.М. За його словами кожна людина має право на працю та своєчасне отримання заробітної плати. Ефективно боротися з порушеннями трудового законодавства можна лише шляхом встановлення більш жорсткої відповідальності для роботодавця, аж до кримінальної відповідальності за неналежне оформлення трудових відносин. 


Зокрема, начальник відділу праці Стоян Л.М. проаналізувала стан дотримання трудового законодавства на підприємствах міста та зупинилася більш детально на питанні державного регулювання заробітної плати та змінах в законодавстві щодо термінів виплати заробітної плати, визначенні питань оплати праці в колективному договорі. «Колективний договір є однією з ключових ланок у всій системі відносин, що стосуються форми і системи оплати праці, норми праці, розмірів надбавок, премій, компенсаційних і гарантійних виплат, режиму праці та відпочинку, охорони праці та інших гарантій», - наголосила вона. 

За словами головного спеціаліста відділу праці Жмурко В.П., окремої уваги потребує регулювання у колективному договорі взаємовідносин між власниками та працівниками з питань охорони праці. Висока оцінка значення колективного договору у вирішенні нагальних питань справедлива лише за умов, коли відповідні двосторонні зобов’язання опрацьовані якісно, з урахуванням усіх положень чинного законодавства. 

Питання пенсійної реформи на сьогоднішній день одна з найактуальніших тем. У рамках проведення семінар-наради було винесено на обговорення проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». «Сьогодні кожен громадянин усвідомлює, що систему пенсійного забезпечення слід змінювати, так як існуючий рівень виплат не задовольняє пенсіонерів і не додає оптимізму тим громадянам, які працюють», - зазначила начальник відділу з контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з СФ, ГО та ЗМІ Мусієнко Т.П.

Пенсійні новації викликали жваві дискусії. Присутні активно долучилися до обговорення питань пенсійного реформування. Проведена семінар-нарада була ще одним доказом того, що безпосереднє спілкування з громадянами є найбільш ефективною формою роз’яснювальної роботи.Начальник управління Я.М.Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa