Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
22 березня 2011 міський голова Калашник М.К. провів апаратну нараду
22.03.2011

До порядку денного було внесено такі питання:
1. Про результати проведення конкурсного відбору «Почесний страхувальник 2010 року» та конкурсу серед медійних видань області з висвітлення пенсійної тематики
2. Про стан виконання розпорядження міського голови від 15.09.2010 № 189 «Про створення оперативної робочої групи з контролю за ціновою ситуацією та дотриманням законодавства у сфері безпеки якості продуктів харчування на споживчому ринку міста» 

3. Про стан виконання розпорядження міського голови від 14.09.2010 № 187 «Про робочу групу з питань контролю за якісним та ефективним виконанням Регіональної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки» 

4. Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті міської ради у І кварталі.
Начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ромни Біленко А.Г. поінформувала, що за результатами проведення конкурсного відбору «Почесний страхувальник 2010 року» та конкурсу серед медійних видань області з висвітлення пенсійної тематики переможцями стали: в номінації ««Почесний страхувальник 2010 року» серед підприємств на загальній системі оподаткування – Роменське управління по експлуатації газового господарства (начальник Сидоренко М.П.), серед підприємств малого та середнього бізнесу на загальній системі оподаткування – ТОВ «Будпартнер» (директор Северин С.Ф.), серед підприємств малого та середнього бізнесу на спрощеній системі оподаткування – ПП «Марс» (директор Лисенко В.П.), серед фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які використовують найману працю, – Черевко С. І.; в номінації «За надійне партнерство» – газета «Тандем-пресс» (редактор Вовченко Ю.В.).
Міський голова вручив переможцям дипломи Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області і привітав квітами.

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. зазначив, що на сьогодні оперативною робочою групою з контролю за ціновою ситуацією та дотриманням законодавства у сфері безпеки якості продуктів харчування на споживчому ринку міста проведено обстеження у 27 продовольчих магазинах.
Завищення граничних рівнів торговельних націнок, затверджених розпорядженням голови Сумської облдержадміністрації від 01.02.2007 № 35, зафіксовані в 13 магазинах, в яких торговельну діяльність здійснюють приватні підприємці, - зафіксовано завищення цін на хліб, молочні продукти, ковбасні вироби, крупи.
За результатами перевірки ціни було приведено у відповідність до вимог. Інформацію про виявлені порушення було направлено в Державну інспекцію з контролю за цінами в Сумській області. 

У ході перевірок стаціонарних торгових точок виявлено 11 фактів порушень санітарного законодавства: недотримання температурних режимів зберігання продуктів харчування, порушення термінів реалізації і товарного сусідства харчової продукції інесвоєчасне проходження медичних оглядів. Головним лікарем Роменської районної санітарно-епідеміологічної станції на порушників накладено адміністративні штрафи на суму 3,2 тис. грн. 

В ході обстеження 28 торгових точок на міських ринках було виявлено 5 порушень вимог санітарного законодавства (відсутність документів, що засвідчують якість продукції, прострочення терміну медичного огляду) при продажу продовольчих товарів. Сума накладених адміністративних штрафів склала 1,0 тис. грн.
Членами оперативної робочої групи проводиться роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання сфери роздрібної торгівлі щодо дотриманням законодавства у сфері безпеки якості продуктів харчування.

Начальник відділу обліку та розподілу житла Беспальча Н.О. поінформувала про діяльність робочої групи з питань контролю за якісним та ефективним виконанням Регіональної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки». Про умови надання доступного житла населення міста було надано роз’яснення в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини», міській газеті «Тандем», а також оголошено міськими телерадіокомпаніями «швидким рядком»; виготовлено інформаційні листівки, які розповсюджуються серед осіб, які перебувають на квартирному обліку. 

На сьогодні про умови отримання доступного житла поінформовано 524 особи, які перебувають на квартирному обліку, з яких 55 виявили бажання отримати житло на умовах, викладених У постанові Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 року № 1249. Рішеннями виконкому міської ради їх внесено до списку осіб, які мають право на отримання доступного житла.

Начальник загального відділу Березовецька Н.М. звернула увагу на те, що з початком підготовки аналітичної довідки про стан виконавської дисципліни зросла активність виконавців щодо дотримання строків виконання службових документів. Систематичні нагадування не дали такого ефекту, як внесення цього питання до порядку денного апаратної наради. Було наведено статистичні дані по кожному структурному підрозділу, а також приклади неякісного опрацювання документів – «відписок», які не забезпечили виконання головних завдань. Проблемою залишається зміст відповідей, їх відповідність правилам ділової мови й діловодства. Відділ працює з виконавцями в режимі надання методичної допомоги в роботі з документами, але вже виникає необхідність вжиття до порушників радикальних заходів –доповідні записки тощо.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, поінформували про актуальні питання роботи. 


Березовецька Н.М., 
начальник загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa